Ferrari na Poznań Moto Show

0
65
Ferrari na Poznań Moto Show

Ferrari na Poznań Moto Show

Już w połowie przyszłego tygodnia rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Poznańskie – Poznań Moto Show. W tym roku Ferrari po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje swoje modele – Portofino oraz 448 Challenge. Obydwa samochody będą stanowić nie lada gratkę dla fanów włoskiej marki.

Ferrari na Poznań Moto Show

Ferrari 488 Challenge oklejone  w specjalnych barwach zaprojektowanych przez wschodzącą gwiazdę designu – Mateusza Przystał, już wyjechało na tor. Inauguracja sezonu wyścigowego zaplanowana na 23-25 marca na torze Mugello we Włoszech właśnie się rozpoczęła. Podczas Poznań Motor Show oprócz możliwości zobaczenia samochodu na żywo, obędzie się również konferencja prasowa, podczas której zaprezentowane zostaną plany rozwoju Ferrari Katowice Racing Team na nadchodzący sezon.

Ferrari na Poznań Moto Show

Kolejną atrakcją będzie długo wyczekiwana premiera Ferrari Portofino, modelu który wzbudził światowy zachwyt. Następca Californii T charakteryzuje się bardziej usportowioną, agresywniejszą linią, lepszymi osiągami, nowoczesnym, precyzyjnie wykończonym wnętrzem oraz nonszalancką elegancją w sam raz na letnie wycieczki poza miasto. Pod maską najnowszego kabrioletu Ferrari pracuje turbodoładowane V8, silnik o pojemności 3855 cm³ generuje moc 600 KM, co pozwala przyśpieszyć od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy.

 

Zobacz również Moto Gwiazda Dawid Ozdoba