Chcesz kupić używane BMW? Zajrzyj do… Lidla

0
1573
Chcesz kupić używane BMW?

Używane BMW? Kupisz w popularnym dyskoncie

Myślisz nad zakupem używanego BMW? Ta oferta na pewno Cię zaciekawi. Już niedługo samochody bawarskiej marki można będzie zakupić w… Lidlu. Do koncern Schwarz, do którego należy sieć handlowa rocznie ma trafiać ok. 10 tysięcy beemek z tzw. Drugiej ręki. Mają być one wyposażone głównie w silniki wysokoprężne  – wpływ na to ma głównie nowa filozofia marki, która, z racji spadku popularności, powoli chce odchodzić od produkcji silników diesla.

Idealna oferta na używane BMW

Chcesz kupić używane BMW?

Lidl będzie sprzedawał samochody, którymi wcześniej poruszali się pracownicy firmy. Jeszcze do niedawna były to samochody marki Audi. Jednak jak informuje niemiecki magazyn „Manager Magazin” koncern ma dostać od BMW nawet 50% rabat od katalogowej ceny – Audi zaproponowało jedynie 42% upustu. Co więcej, magazyn zapowiada, że auta te nie będą długo eksploatowane, ponieważ Lidl skraca czas użytku firmowych samochodów z 18 do 6 miesięcy.

Już teraz w mieście w mieście Weinsberg koło Heilsbronn ma powstać ma zupełnie nowy salon samochodowy, którego właścicielem będzie właśnie koncern Schwarz. To nie jest pierwszy raz kiedy dyskont decyduje się na sprzedaż samochodów. Przeszło 9 lat temu poprzez stronę internetową Lidla można było zamówić modele od vw oraz opla. Były to fabrycznie nowe auta, ale oferowane z dużo niższą ceną niż u autoryzowanych dealerów. Na chętnych długo nie trzeba było czekać. Niestety, obecnie sprzedaż używanych BMW przez sieć Lidl prowadzona będzie narazie wyłącznie na terenie Niemiec.

Zobacz też Ferrari na Poznań Moto Show