BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow

462

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow

BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow

BMW M2 w zeszłym roku było najlepiej sprzedającym się modelem BMW Motosport GmbH – na całym świecie sprzedano 12 tysięcy egzemplarzy. Marka zdecydowała jeszcze bardziej podkręcić sprzedaż tworząc edycję specjalną, czyli BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow.

BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow

BMW M2 zostało wyposażone w sześciocylindrowy silnik rzędowy generujący 370KM z technologią M TwinPower Turbo współpracujący z 7-biegową dwu sprzęgłową skrzynią oraz klasycznym dla marki tylnim napędem. Pozwala to na rozwinięcie do setki w niecałe 4,3 sekundy. Edycja limitowana podkreśla jeszcze bardziej możliwości sportowej wersji bawarki, która w krótkim czasie stała się bestsellerem sprzedażowym w 2017 roku.

BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow – co nowego?

BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow

BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow zmienił się pod względem stylistycznym. Model dostępny jest wyłącznie w metalizowanym, szafirowo-czarnym kolorze. Odcień ten podkreślają 19-calowe, matowe obręcze kół ze stopów lekkich w czarnym kolorze. Dodatkowo zmodernizowane zostały zewnętrze lusterka, dekoracyjny grill atrapy chłodnicy M oraz listwy ozdobne błotników w błyszczącym, czarnym kolorze. Wersję „M” podkreślają charakterystyczne podwójne końcówki rur wydechowych podkreślone czarnym chromowaniem. Zresztą, sami zobaczcie.

BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow

 

Przeczytaj też: Bezpieczny Zakup Citroen C3 Aircross PureTech 110 S&S EAT6 vs Renault Kadjar TCe EDC

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia