Jak zmienić wygląd samochodu

370

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jak zmienić wygląd samochodu

Jak zmienić wygląd samochodu – style tuningu

W dalszym ciągu skupiamy się na stylach tuningu samochodu. Jeżeli w poprzednim artykule nie znaleźliście nic dla siebie, to może tutaj znajdziecie swój styl.

Jak zmienić wygląd samochodu – Styl VIP

Zaczniemy od stylu VIP albo inaczej Bippu jest to styl, którego bazą najczęściej są luksusowe samochody. Vipowski styl charakteryzują ciemne kolory, wnętrza obite skórą, mocniejszy silniki, duże koła, sprzęt audiowizualny oraz montowane zawieszenie air-ride.

Jak zmienić wygląd samochodu – Styl Śródziemnomorski

Styl śródziemnomorski to styl, który charakteryzuje się bardzo dużymi spoilerami, ogromnymi kołami, dużą ilością dodatków (nie muszą ze sobą współgrać), wielokolorowe malowanie karoserii a także zawieszenie air-ride.

Jak zmienić wygląd samochodu

Jak zmienić wygląd samochodu – Styl Francuski

Ulubioną bazą stylu francuskiego jest Peugeot 206. Styl ten króluje na GTI Tuning International. Ma ogromne bodykity, zderzaki z gigantycznymi wlotami, radykalne poszerzenia błotników, okulary na reflektorach, siatka we wlotach, jaskrawe kolory, rzadko można zobaczyć modyfikacje silnika i innych podzespołów.

Jak zmienić wygląd samochodu – Styl Hiszpański

Bazą stylu hiszpańskiego są samochody kompaktowe. Styl ten charakteryzuje się niezwykłymi kolorami nadwozia i licznymi aerografami. W tym stylu nie robi się pojedyńczych przeróbek a najczęściej są to różne dziwaczne koncepcje. Są to zmiany, które mają przykuwać uwagę. W hiszpańskim stylu dominuje chrom i beżowa skóra.

Jak zmienić wygląd samochodu – Styl Wiejski

A teraz najprostszy Wiejski Styl. Tutaj jest wszystkiego dużo i byle czego. Charakterystycznymi elementami jest mnóstwo przyczepionego plastiku, siatki lampek choinkowych, malowanie wałkiem białą olejną, własnoręcznie robione zderzaki ze sklejki, rury PCV na wydechu a także przyciemnienie szyb folią, tak aby było widać bąbelki powietrza. A wnętrze jest pełne mnóstwa dodatków, np. kable na wierzchu, dachy malowane pędzlem czy pokrowce na siedzenia z napisami Recaro.

Jak zmienić wygląd samochodu

Jak zmienić wygląd samochodu – Styl „Cichociemny”

Jest jeszcze styl delikatny, w którym wszystkie modyfikacja są przemyślane i wyważone. W stylu „cichociemnym” nie ma mowy o spoilerach i wielkich chromowanych felgach, nie mogą być zbyt krzykliwe i za duże. Kolory raczej stonowane, ciemne, nie rzucające się w oczy. Auta cichociemne szokują często bardzo rozbudowaną instalacją audi-multimedialną, która też nie jest zbytnio eksponowana.

Jak zmienić wygląd samochodu – Styl New Wave

I na koniec najnowszy styl New Wave, który jest używany w celu indywidualizacji najnowszych modeli aut. Styl coraz powszechniejszy na zachodzie, również w Polsce ma wielu swoich zwolenników. Styl ten opiera się na fundamentach odpowiedniej bazy (musi to być jak najnowszy model danego auta). Charakterystyczną modyfikacją dla tego stylu jest pneumatyczne zawieszenie oraz duże felgi renomowanej marki.

Przeczytaj również Styl tuningu samochodu – jaki wybrać?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia