Anuluj Dług – kredyt we Frankach

806

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zwrot pieniędzy z kredytu we frankach

Anuluj Dług – kredyt we Frankach

Wśród internautów i w ogóle w społeczeństwie obserwuje się dyskusję czy w ogóle pomagać „frankowiczom” jakoś szczególnie. Bo niby czemu – powtarzają sceptycy lub krytycy – ten kto wziął kredyt we Frankach (CHF) dziesięć lat temu, bo był bardziej pazerny i przycwaniakował dla kasy, ma mieć lepiej niż ten co wziął w złotówkach (PLN)? Problem w tym, że ten w PLN był kredytem, choć często naciąganym, a ten wzięty w CHF nigdy kredytem nie był, był derywatem, pochodnym instrumentem finansowym, grą spekulacyjną, sprzedaną przez oszukańczy bank jako KREDYT – zwraca uwagę nasz gość Tomasz Parol z Anuluj-Dlug.pl.

Anuluj Dług - kredyt we Frankach

W przypadku frankowiczów banki dokonały oszustwa z premedytacją tworząc sobie z tego oszustwa stałe źródło dochodu. Jak rasowy oszust wprowadzały ofiary w błąd lub zatajały informację o prawdziwym charakterze sprzedawanej usługi, prawdziwym przewidywanym jej koszcie, o wielkim ryzyku i sytuacji na rynkach finansowych, wykorzystując często albo przymusową sytuację tych ludzi (pozbawiając ich wcześniej zdolności kredytowej odnośnie PLN) i wkręcając faktycznie proponując pozornie korzystniejsze warunki jak niższa kalkulacja kosztów niż przy innych „kredytach”, stosując niższy niż w innych kredytach poziom udziału własnego (np. Millenium dawał „kredyt” w CHF przy 0% udziału własnego ale już na kredyt w PLN konsument musiałby wyłożyć minimum 20%). A przy tym wiele stron umowy małym druczkiem nie mogło być wynoszone z banku lub kopiowane celem konsultacji. Banki stosowały w stosunku do „Frankowiczów” jeszcze wiele innych sztuczek i typowych oszustw nie tylko przed ale i w trakcie realizacji umowy, na dużo większą skalę niż w stosunku do klientów PLN. Jak rozwiązać tą sytuację, czy obecne Państwo Polskie, Prezydent lub partia rządząca pomagają czy opowiadają się po stronie banków? Na ile ta rzekoma pomoc polityków jest korzystna dla Frankowiczów i zwykłych kredytobiorców, a na ile dla nich zagrożeniem lub kolejnym permanentnym oszustwem? – dowiesz się z poniższej audycji.

Anuluj Dług – kredyt we Frankach 1

Anuluj Dług – kredyt we Frankach 2

Anuluj Dług – kredyt we Frankach 3

Anuluj Dług – kredyt we Frankach 4

Posłuchaj Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia