Hamann BMW M4

0
265
Hamann BMW M4

Hamann BMW M4

W 2014 roku pojawił się następca legendarnego BMW M3. Hamann uznał że osiągi stworzone dla seryjnej produkcji M4 są niewystarczające, więc wsadził mu kilka dodatkowych koni pod maskę, poprawił aerodynamikę, idealnie dobrał pakiet opon i kół tworząc Hamann BMW M4, które idealnie sprawdzi się również na torze.

Hamann BMW M4

Hamann BMW M4 – dodatkowa moc

Największe zmiany zaszły pod maską. W seryjnej wersji oferuje 431 Km i 550Nm. W M pakiecie potrafi rozpędzić się do 280 km/h. Serce stuningowanego coupe zostało wzbogacone o dodatkową moc i generuje 517 KM oraz 700 Nm. Udało się ją wydobyć dzięki modułowi ingerującym w sygnały wysyłane przez fabryczny sterownik.

Hamann BMW M4

Hamann BMW M4 – zmiana wyglądu

M4 otrzymała nowy, ekstrawagancki przód z włókna węglowego ze spoilerem oraz mocne tylne skrzydło w stylu GT3. Elegancka część aerodynamiczna stanowi kontrast z wlotami powietrza w standardowym modelu i dochodzi do krawędzi skrzydła. Układ wydechowy z czterema rurami zakończony jest ogonem z włókna węglowego o średnicy 90 mm i logo HAMANN.  Dodatkowo tuner utwardził zawieszenie i obniżył je o 3cm. Na deser firma serwuje bawarskie coupe w zestawie z 21- calowymi kołami Anniversary Evo  z wieloramienną konstrukcją i błyszczącym czarnym wykończeniem. na przedniej osi.

Hamann BMW M4

https://www.youtube.com/watch?v=x5P7sgVuflk

Zobacz też BMW M2 Coupe Edycja Black Shadow