Xblitz Park View – kamera incognito 

322

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Xblitz Park View

Xblitz Park View – kamera incognito

Lusterko wsteczne jako kamera samochodowa ? Czemu nie ? Firma Xblitz oferuje takie rozwiązanie, a jeśli weźmiesz udział w konkursie Okiem Wideorejestratora, będziesz miał szansę na wygranie nagrody w postaci wideorejestratora Xblitz Park View.

Xblitz Park View

Rejestrator jazdy Xblitz Park View to rozwiązanie 3w1 – służy jako lusterko wsteczne, tzw. czarna skrzynka oraz kamera cofania.  Tą mini kamerkę charakteryzuje możliwość równoczesnego nagrywania przodu i tyłu za pomocą dwóch kamer. Ponadto rozdzielczość 1920×1080 sprawi że, obraz będzie wyraźny, nawet podczas przybliżania. Xblitz PARK VIEW został wyposażony w duży czytelny wyświetlacz 4,3’’ LCD. Pracę z rejestratorem ułatwiają dodatkowe przyciski funkcyjne oraz menu w języku polskim.

Parametry techniczne kamerki Xblitz Park View

Rozdzielczość obrazu: FULL HD 1920x1080p  (25 klatek/sekundę), zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.
Dwie kamery przód/tył – doskonała rozdzielczość pozwala na nagrywanie jakości full HD 1920×1080 z przodu i na tylnej kamerze o rozdzielczości 640×480
Uchwyt samochodowy – kamera posiada stabilny i wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Mocna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie.
Podgląd Live – automatyczny podgląd obrazu z tylnej kamerki na przednim lusterku
Wbudowany mikrofon – rejestruje dźwięk wewnątrz auta, oczywiście można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku
Typ obsługiwanych kart pamięci – micro SD, maksymalna obsługiwana pojemność to  32GB.

Wbudowana bateria – zastosowana bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.
Materiały – wysokiej jakości, trwała i odporna plastikowa obudowa.
Funkcja SOS – automatyczne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem lub przypadkowym usunięciem, uruchamiane poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza
Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu
G-sensor – jest to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, aby nie został on nadpisany lub przypadkowo usunięty
Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.
Automatyczny start nagrywania – rejestrator uruchamia się automatycznie i zaczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta, oraz automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem).

Tryb monitorowania parkingu – rejestrator w stanie czuwania w zaparkowanym aucie, w momencie wykrycia uderzenia kamera zaczyna nagrywać.

Xblitz Park View

Zobacz również inne nagrody w naszym konkursie. A może

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia