Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk na sezon 2018

633

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk i planów na sezon 2018

11 kwietnia w warszawskim centrum rozrywki Hulakula odbyła się premiera nowego samochodu driftingowego Karoliny Pilarczyk. Królowa Europejskiego Driftu oraz szef jej zespołu Mariusz Dziurleja podsumowali miniony sezon, przedstawili sponsorów i partnerów biznesowych a także zdradzili plany zawodowe na bieżący rok. Na uroczystości pojawili przedstawiciele sponsorów Karoliny Pilarczyk firmy: FALKEN, CIRCLE K, XIAOMI, YATO, wiele gwiazd, przyjaciół, partnerów biznesowych, a także ogromne rzesze fanów, którzy mieli szansę zrobić sobie z gwiazdą wieczoru zdjęcie, poprosić o autograf lub chwilę porozmawiać.

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk – zmodyfikowany Predator YT 615k

Przez wiele miesięcy pod czujnym okiem szefa zespołu Mariusza Dziurleja grupa ekspertów modyfikowała auto Pilarczyk z 2017 roku. Predator YT 615k posiada silnik v8 6.2l  LSX 376 ok 800 KM, skrzynię biegów kłowa G-force GSR, siedzenia karbonowe RECARO. Motyw kolorystyczny pozostał ten sam – fuksja, jednak teraz na karoserii samochodu pojawiły się  zdjęcia amstaffów – ukochanych psów Karoliny. Sama Karolina Pilarczyk nie kryła zaskoczenia, gdy jest oczom ukazał się jej nowy Predator. „Prace nad Predatorem trwały w tajemnicy. Dziś, tak jak większość gości, zobaczyłam go po raz pierwszy. Jestem zachwycona. Samochód jest piękny, a amstaffy będę na pewno mobilizowały mnie do walki i przypominały o domu, gdzie zawsze czekają na mnie moje dwa psy” – powiedziała Pilarczyk.

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk – Królowa Europejskiego Driftu

Karolina Pilarczyk to jedna z nielicznych w Polsce kobiet, która jest profesjonalnym kierowcą driftingowym. Posiada licencję wyścigową oraz profesjonalne licencje driftingowe organizacji polskich i zagranicznych, dzięki czemu bierze udział nie tylko w polskich seriach driftingowych, ale także w zawodach na całym świecie. Swój spektakularny sukces zawdzięcza wyłącznie ciężkiej pracy, wytrwałości, cierpliwości, ambicji i niezwykle silnej samomotywacji.
 Obecnie Karolina jest podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet i jedną z najbardziej liczących się zawodniczek na świecie. Karolina Pilarczyk jest także znaną i pożądaną osobą w polskim show-biznesie. Gości na największych pokazach mody, premierach kinowych i innych wydarzeniach medialnych. W 2015 roku pozowała do PLAYBOY’A. Pilarczyk chętnie angażuje się w działalność charytatywną na rzecz dzieci i zwierząt (Szlachetna Paczka, Fundacja Spełnionych Marzeń, Ambasadorka FTW – Fundacja Towarzystwa Weterynaryjnego, Ambasadorka Fundacji AST ).

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk

Przeczytaj również Jak zmienić wygląd samochodu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia