Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk na sezon 2018

0
386
Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk i planów na sezon 2018

11 kwietnia w warszawskim centrum rozrywki Hulakula odbyła się premiera nowego samochodu driftingowego Karoliny Pilarczyk. Królowa Europejskiego Driftu oraz szef jej zespołu Mariusz Dziurleja podsumowali miniony sezon, przedstawili sponsorów i partnerów biznesowych a także zdradzili plany zawodowe na bieżący rok. Na uroczystości pojawili przedstawiciele sponsorów Karoliny Pilarczyk firmy: FALKEN, CIRCLE K, XIAOMI, YATO, wiele gwiazd, przyjaciół, partnerów biznesowych, a także ogromne rzesze fanów, którzy mieli szansę zrobić sobie z gwiazdą wieczoru zdjęcie, poprosić o autograf lub chwilę porozmawiać.

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk – zmodyfikowany Predator YT 615k

Przez wiele miesięcy pod czujnym okiem szefa zespołu Mariusza Dziurleja grupa ekspertów modyfikowała auto Pilarczyk z 2017 roku. Predator YT 615k posiada silnik v8 6.2l  LSX 376 ok 800 KM, skrzynię biegów kłowa G-force GSR, siedzenia karbonowe RECARO. Motyw kolorystyczny pozostał ten sam – fuksja, jednak teraz na karoserii samochodu pojawiły się  zdjęcia amstaffów – ukochanych psów Karoliny. Sama Karolina Pilarczyk nie kryła zaskoczenia, gdy jest oczom ukazał się jej nowy Predator. „Prace nad Predatorem trwały w tajemnicy. Dziś, tak jak większość gości, zobaczyłam go po raz pierwszy. Jestem zachwycona. Samochód jest piękny, a amstaffy będę na pewno mobilizowały mnie do walki i przypominały o domu, gdzie zawsze czekają na mnie moje dwa psy” – powiedziała Pilarczyk.

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk – Królowa Europejskiego Driftu

Karolina Pilarczyk to jedna z nielicznych w Polsce kobiet, która jest profesjonalnym kierowcą driftingowym. Posiada licencję wyścigową oraz profesjonalne licencje driftingowe organizacji polskich i zagranicznych, dzięki czemu bierze udział nie tylko w polskich seriach driftingowych, ale także w zawodach na całym świecie. Swój spektakularny sukces zawdzięcza wyłącznie ciężkiej pracy, wytrwałości, cierpliwości, ambicji i niezwykle silnej samomotywacji.
 Obecnie Karolina jest podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet i jedną z najbardziej liczących się zawodniczek na świecie. Karolina Pilarczyk jest także znaną i pożądaną osobą w polskim show-biznesie. Gości na największych pokazach mody, premierach kinowych i innych wydarzeniach medialnych. W 2015 roku pozowała do PLAYBOY’A. Pilarczyk chętnie angażuje się w działalność charytatywną na rzecz dzieci i zwierząt (Szlachetna Paczka, Fundacja Spełnionych Marzeń, Ambasadorka FTW – Fundacja Towarzystwa Weterynaryjnego, Ambasadorka Fundacji AST ).

Prezentacja samochodu Karoliny Pilarczyk

Przeczytaj również Jak zmienić wygląd samochodu