Mio MiVue C330 – idealny do Twojego auta

0
147
Mio MiVue C330

Mio MiVue C330 – z nim unikniesz płacenia mandatów za prędkość

Zastanawiasz się jaką kamerę samochodową wybrać do Twojego auta? Pomożemy Ci. Przedstawiamy dziś wideorejestrator od znanej i lubianej firmy Mio Technology, czyli Mio MiVue C330. Nagrywa on na bieżąco wszystko co dzieję się na drodze, tak więc będziesz miał pewność, że nawet w przypadku kolizji będzie wiadomo kto rzeczywiście zawinił.

Mio MiVue C330

MiVue C330 wyposażony jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 2”. Nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD (1080p). W każdej sekundzie zapisywane jest 30 klatek. Szerokokątna kamera o kącie widzenia 130˚ bez martwej strefy nagra filmy w jakości Full HD. Pliki zapisane z użyciem technologii H.264 zapewnią doskonałą jakość obrazu przy możliwie małym rozmiarze. Szklana soczewka F2.0 zapewnia wyraźniejsze nagranie nawet w warunkach słabego oświetlenia.

 Mio MiVue C330 – fotoradary ? To dla niego pestka

Kamera Mivue C330 posiada również (bardzo cenną dla większości kierowców) wbudowaną bazę fotoradarów. Dzięki niej unikniesz płacenia mandatów (walka w sądzie nie będzie już potrzebna:)), a także zwiększy się Twoje bezpieczeństwo. Usługa jest darmowa i dożywotnio aktualizowana co miesiąc przez cały okres eksploatacji.

 Mio MiVue C330 – nagrywaj filmy w jakości Full HD

Intuicyjny interfejs pozwala na wygodne oglądanie nagranych materiałów z dowolną prędkością. Pozwala łączyć nagrane filmy i udostępniać je na portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy YouTube. Porządkowanie nagranych materiałów wideo można sortować według typu i daty rejestracji co ułatwia ich przeglądanie. Pokazuje również kierunek poruszania się pojazdu i sił / przeciążeń na niego oddziałujących. Wszystko jest zsynchronizowane z nagranym materiałem wideo.

Weź udział w naszym konkursie i wygraj Mio MiVue C330 —>