Toyota Celica VI – przedostatnia generacja znanego modelu

2564

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

A jak już osiągniesz swój zamierzony cel co dalej z autem?

Auto zostawiam dla siebie jako daily. Zadbane daily. Z roku na rok będzie coraz większy problem z częściami, więc zakładam, że za jakieś 5 lat auto zostawię już na tylko ciepłe dni. Na pewno jej nie sprzedam, bo tak fenomenalnego prowadzenia nie ma w żadnym aucie, którym jeździłem. Każdy kilometr przejechany mnie cieszy, cały czas sprawia mi radość i to powoduje, że chce mi się przy nim robić coś więcej niż tylko lać paliwo.

Toyota Celica VI
Toyota Celica VI
Jakieś najbliższe plany motoryzacyjne?

Kilka dni temu w garażu stanęła kolejna Toyota Celica VI generacji i będzie przy niej bardzo dużo pracy. To wspólny projekt z moim przyjacielem. Ogromną zaletą tego egzemplarza jest to, że tylko lewy bok był delikatnie naprawiany, a reszta nieruszana.

Toyota Celica VI – Nowe wyzwanie Bartka

Będziemy kompletować części i krok po kroku dążyli do celu. Był chwilowy kryzys po zakupie, ale damy radę. Jedynie może to długo potrwać. Póki co wyjąłem wszystko ze środka oraz komputer, ponieważ będę robił całkowicie nowe wnętrze i montował inny silnik. Do następnych planów jeszcze trochę czasu. Chętnie zobaczył bym w swoim garażu Audi B2 Coupe i Hondę Prelude pierwszej generacji. Ale tak jak wspomniałem to już melodia przyszłości.

Toyota Celica VI - Nowe wyzwanie Bartka
Toyota Celica VI – Nowe wyzwanie Bartka

Trzymamy kciuki za Bartka i wytrwałość przy jego nowym aucie. Z pewnością będzie go to kosztować jeszcze więcej pracy niż jego obecny model.

Toyota Celica VI
Toyota Celica VI

Już za tydzień przedstawię Opla Ascona B o którego historii opowie nam Maciej. A jeśli Ty masz auto z wyjątkową historią i chcesz się nią podzielić z nami i naszymi czytelnikami napisz do mnie.

Przeczytaj również BMW I – technologia tworzona latami

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia