Nowe konfiguracje modeli Infiniti

279

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Koniec Infiniti w Europie Zachodniej

Nowe konfiguracje modeli Infiniti – szeroki wybór opcji

Infiniti wprowadziło nowe konfiguracje modeli. Model Q30 dostępny jest teraz także w wersji LUXE albo SPORT. Q30 sam w sobie ma bogate wyposażenie m.in. system informacji i rozrywki z ekranem dotykowym czy bezprzewodowe strumieniowanie muzyki Bluetooth. Auto jest również wyposażone w system ostrzegania przez kolizjami z przodu i zatrzymywania pojazdu oraz wielofunkcyjną skórzaną kierownicę.

Nowe konfiguracje modeli Infiniti

Nowe konfiguracje modeli Infiniti – Q30 w wersji LUXE oraz SPORT

Linia LUXE, która zastąpiła wersje Premium, została wzbogacona o możliwość wyboru benzynowego silnika 2.0, dotychczas oferowanego tylko w konfiguracji Sport. Na standardowe wyposażenie wersji LUXE składają się (oczywiście wraz z elementami wersji PURE) m.in. system ostrzegania o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu, tempomat i osiemnastocalowe, pięcioramienne felgi aluminiowe o podwójnym wzorze. Wersje SPORT wyróżniają się dynamiczniej wyprofilowanym przednim zderzakiem, tylnym zderzakiem sportowym z dyfuzorem i czarnymi końcówkami wydechu oraz dziewiętnastocalowymi, pięcioramiennymi felgami aluminiowymi z oponami run-flat.

Nowe konfiguracje modeli Infiniti – pakiet INFINITI In Touch

Przejście do klas LUXE TECH i SPORT TECH wiąże się ze wzbogaceniem Q30 nie tylko o zewnętrzne klamki wykończone chromem, ale przede wszystkim o pakiet INFINITI InTouch, system audio Bose® Premium Sound System z dziesięcioma głośnikami, system doświetlania zakrętów, a także o automatycznego asystenta parkowania z panoramiczną kamerą i funkcją wykrywania ruchomych obiektów. Dwanaście czujników systemu automatycznego parkowania mierzy wymiary miejsca parkingowego i pomaga tak manewrować autem, że kierowcy pozostaje tylko używanie pedału przyspieszenia i hamulca.

Nowe konfiguracje modeli Infiniti

Nowe konfiguracje modeli Infiniti – QX30 w wersji LUXE oraz LUXE TECH

Premium Active Crossover QX30 jest od teraz dostępny w wersjach LUXE i LUXE TECH. Bardziej wyrazistego wyglądu nadadzą mu opcjonalne dziewiętnastocalowe koła ze stopu metali lekkich z pięcioma podwójnymi szprychami. W obu wersjach silnikowych – 2.0t benzyna i 2.2 diesel – QX30 wyposażony jest w napęd na cztery koła.

Tak jak kompakt Q30, jak i crossover QX30 wyposażone są w funkcję „My Car Finder” – pokazującą na smartfonie lokalizację auta i ułatwiająca jego znalezienie na zatłoczonych parkingach oraz aplikację śledzenia samochodu „InTouch Tracking” – przydatną w przypadku kradzieży.

Pełne specyfikacje dostępne są w salonach INFINITI oraz na www.infiniti.pl.

Przeczytaj również Targi motoryzacyjne – Auto Nostalgia 2018

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia