X Ogólnopolski Zlot Mustangów – relacja z wydarzenia

383

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

X Ogólnopolski Zlot Mustangów

X Ogólnopolski Zlot Mustangów – relacja z wydarzenia

Wczoraj rozpoczął się X Ogólnopolski Zlot Mustangów. Na wybiegu fordów pojawiły się zarówno starsze i kultowe modele oraz te najnowsze i najbardziej pożądane mustangi. Gwiazdą całego zlotu był odnowiony Muscle Cara.

X Ogólnopolski Zlot Mustangów

X Ogólnopolski Zlot Mustangów – minęły 54 lata od produkcji pierwszego Mustanga

W sobotę w Warszawie aż zawrzało od Mustangów. Fordy zawładnęły całym miastem. Można było je spotkać nie tylko na Placu Defilad, gdzie odbył się zlot, ale również na ulicach, gdzie wyjeżdżały na przejażdżki. Pod Pałacem Kultury pojawiło się ponad 300 modeli Mustangów. Pojawiły się najbardziej znane i pożądane modele Fordów Mustangów, m.in. Mach I, Boss 302, kultowy Bullitt czy Shelby. Atomosferę podgrzewały ryki silników i gwizdy kompresorów.

X Ogólnopolski Zlot Mustangów

X Ogólnopolski Zlot Mustangów – wybieg nowych i starych Mustangów

Ford Mustang jest produkowany już ponad 50 lat, ale nigdy nie cieszył się taką popularnością jak teraz. Zauważyłam, że największą popularnością cieszyły się już te nowe, odpicowane samochody natomiast moje serce porwały samochody sprzed pół wieku. Mają w sobie coś, niby proste a jednak i tak chcesz je mieć.

X Ogólnopolski Zlot Mustangów

X Ogólnopolski Zlot Mustangów – Nowy Muscle Cara

Gwiazdą zlotu oczywiście było nowe wcielenie Muscle Cara, które debiutowało na targach w Genewie. Samochód doczekał się wielu zmian jak np. 5-litrowy silnik V8 o mocy 450 KM, połączony z nową 10-stopniową skrzynią biegów a także poprawa zawieszenia. To trzeba zobaczyć, tego nie da się opisać. Jeśli jeszcze nie byliście na zjeździe mustangów koniecznie wybierzcie się dzisiaj aby podziwiać te piękne samochody Forda.

Wywiad z rzecznikiem prasowym Ford Polska Mariuszem Jasińskim przeprowadził Marian Lichtman

 

Przeczytaj również Targi Poznań Motor Show 2018 rozpoczęte!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia