Anuluj Dług – afera GetBack

1160

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług – afera GetBack

Na Giełdzie Papierów Wartościowych afera w tym tygodniu, GetBack – jedna z największych i najbardziej agresywnych firm windykacyjnych przestała płacić swoje długi inwestorom wcześniej kłamiąc i kręcąc. Sytuacja tak nabrzmiała, że na żądanie KNF zostały zawieszone na GPW wszelkie transakcje akcjami i obligacjami tej firmy. A nie chodzi tu o małe pieniądze, bowiem firma windykacyjna GetBack pożyczyła od osób fizycznych, firm i funduszy ponad 2 mld zł, a dziś nawet nie potrafiła wykupić obligacji za 5 mln

Anuluj Dług - afera GetBack A zatem w co zainwestowała ta firma? Czy czasem nie chodzi oto że w zakup wierzytelności które nie istnieją? Czyż nie kupiła jak zwykle roszczeń nieudokumentowanych, przedawnionych, zawyżonych oraz dawno spłaconych? Czyż to nie jest dowód, że właśnie wychodzi na światło dzienne, iż GetBack, tak jak inne podobnie działające firmy windykacyjne zajmujące się tzw sekurytyzacją długów czyli Kruk, Ultimo, Best, EOS tak naprawdę zajmują się wyłudzaniem pieniędzy pod pretekstem długu od osób, którym najpierw się wmawia, że są dłużnikami i nęka o rzekomą zapłatę? Czym tak naprawdę są fundusze sekurytyzacyjne? Jak one funkcjonują i skąd biorą te swoje „roszczenia”? – O tym tym razem w Rozmowie z Tomkiem Parolem, szefem firmy Anuluj-Dlug.pl, która zajmując się tysiącami spraw po stronie obywatela nękanego i pozywanego, jeszcze ani razu nie przegrała z GetBack, ani inną firmą windykacyjną.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia