Auto z historią – Opel Olympia Rekord P1

1821

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jakie dalsze plany na auto? A może inne auta?

W silniku wymieniłem wszystkie uszczelki i go maluję. W niedługim czasie planuję poprawić tapicerkę i pomalować z zewnątrz na ten sam kolor jaki jest obecnie, by odświeżyć lakier. W każdej wolnej chwili jeżdżę na zloty. Aktualnie posiadam jeszcze kilka motocykli, a do niedawna marzyłem o Jawie 500 OHC. Jednak teraz coraz częściej myślę, żeby po skończeniu Opla uzbierać na jakiegoś klasycznego “bulgoczącego amerykańca” z mocnym silnikiem.

Opel Olympia Rekord P1 – najważniejszy użytkownik pojazdu 🙂

Już za tydzień przedstawię historię Piotra oraz jego pasjonujące podróże Żukiem, którym zdobył Afrykę. Jeśli Ty masz auto z wyjątkową historią i chcesz się nią podzielić z nami i naszymi czytelnikami napisz do mnie na adres jacek.klasyki@gmail.com. A teraz jeszcze kilka zdjęć z renowacji Rekorda.

 

Zobacz także Toyota Celica VI – przedostatnia generacja znanego modelu

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia