Anuluj Dług – czy zawierać ugodę z windykatorem?

890

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny ostrzega przed wykupywaniem skróconych polis OC. Agenci ubezpieczeniowi niektórych firm oferowali je niezgodnie z prawem. W efekcie, z polis tych korzystały nieuprawnione podmioty - czytaj: kierowcy, którzy mogli na tym zaoszczędzić w porównaniu z opłacaniem rocznych składek. Teraz mogą ponieść tego surowe konsekwencje.

Anuluj Dług – czy zawierać ugodę z windykatorem?

Anuluj Dług - czy zawierać ugodę z windykatorem?
Anuluj Dług – czy zawierać ugodę z windykatorem?

Dlaczego wszystkie reklamy firm windykacyjnych, pisma od nich a przede wszystkim dzwoniący windykatorzy tak usilnie namawiają do podpisania korzystnej dla „dłużnika” ugody? Dlaczego firmom windykacyjnym tak bezwzględnym w nękaniu i dręczeniu tak nagle zależy na naszym spokoju i poukładaniu przez nas spraw finansowych z ich pomocą? Na czym polega ten haczyk, że jednej z firm windykacyjnych opłacało się podpisać ugodę rozkładającą dług o wartości kilkuset tysięcy na raty miesięczne po 70 zł? W tym konkretnym wszak przypadku dłużnik musiałby spłacać swój dług przez ponad 700 lat. Ktoś powie: bez sensu – ale nasz gość, Tomasz Parol z Anuluj-Dlug.pl energicznie zaprzeczy. Tak się może wydawać każdemu kto nie zna mechanizmów tzw. windykacji i wierzy w prawdziwość dochodzonych długów. Tymczasem rzeczywistość wygląda inaczej: wszelkie proponowane ugody to nie tylko podstęp, ale też zawieramy je często sami o tym nie wiedząc, od tak przez telefon. I właśnie o tym będzie audycja: czy ugody z windykatorami zawierać, czy każda ugoda by działała musi być podpisana i co można zrobić gdy już się zgodziliśmy na coś co nie trzeba. Posłuchajcie:

Anuluj Dług – czy zawierać ugodę z windykatorem? 1

Anuluj Dług – czy zawierać ugodę z windykatorem? 2

Anuluj Dług – czy zawierać ugodę z windykatorem? 3

Anuluj Dług – czy zawierać ugodę z windykatorem? 4

Posłuchaj również Anuluj Dług – pomoc u adwokata czy działania na własną rękę ?

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia