Nie przegap – Rajd Nadwiślański !

399

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rajd Nadwiślański

Nie przegap – Rajd Nadwiślański !

Już 8 czerwca startuje Rajd Nadwiślański, czyli 3 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W tym roku po raz kolejny zawodnicy wezmą udział w rywalizacji na trasie w Puławach złożonej z 10 odcinków specjalnych o łącznej długości 120 kilometrów.

Rajd Nadwiślański
fot: rajdnawislanski.pl

Start Rajdu Nadwiślańskiego planowany jest 9 czerwca o godzinie 14. Tego dnia uczestnicy będą mieli do pokonania pierwsze sześć odcinków, a następnego dnia kolejne cztery. Trasa przebiegać będzie przez widowiskowy odcinek w Puławach, który w sobotnich rozgrywkach będzie odbywał się dwukrotnie. Zawodnicy pod koniec Rajdu znajdą się na mecie zlokalizowanej pod Urzędem Miasta w Puławach.

„Siedziba biura rajdu wraca w sezonie 2018 na dobrze znany teren Parku Naukowo-Technologicznego w Puławach. Także tam znajdować się będzie strefa serwisowa, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy wszystkich fanów sportów motorowych. Tradycyjnie wizyta w strefie będzie niepowtarzalną okazją do spotkania najlepszych polskich kierowców oraz przyjrzenia się z bliska pracy mechaników.” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie Rajdu.

Rajd Nadwiślański
fot: rajdnadwislanski.pl

W zeszłym roku podczas Rajdu Nadwiślańskiego na najwyższym stopniu podium stanęli Filip Nivette i Kamil Heller, którzy w ubiegłym sezonie byli nie do przezwyciężenia. Wraz z tą wygraną świętowali również zdobycie mistrzowskich tytułów. Drugie miejsce w rajdzie wywalczyli Zbigniew Gabryś i Artur Natkaniec, a trzecie Tomasz Kasperczyk i Damian Syty. W tym roku rywalizacja zapowiada się równie gorąca i emocjonująca. Będzie co oglądać, a my będziemy Wam to relacjonować. Zapraszamy !

Przeczytaj także Oldtimer Warsaw Show

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia