Nie przegap – Rajd Nadwiślański !

0
174
Rajd Nadwiślański

Nie przegap – Rajd Nadwiślański !

Już 8 czerwca startuje Rajd Nadwiślański, czyli 3 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W tym roku po raz kolejny zawodnicy wezmą udział w rywalizacji na trasie w Puławach złożonej z 10 odcinków specjalnych o łącznej długości 120 kilometrów.

Rajd Nadwiślański
fot: rajdnawislanski.pl

Start Rajdu Nadwiślańskiego planowany jest 9 czerwca o godzinie 14. Tego dnia uczestnicy będą mieli do pokonania pierwsze sześć odcinków, a następnego dnia kolejne cztery. Trasa przebiegać będzie przez widowiskowy odcinek w Puławach, który w sobotnich rozgrywkach będzie odbywał się dwukrotnie. Zawodnicy pod koniec Rajdu znajdą się na mecie zlokalizowanej pod Urzędem Miasta w Puławach.

“Siedziba biura rajdu wraca w sezonie 2018 na dobrze znany teren Parku Naukowo-Technologicznego w Puławach. Także tam znajdować się będzie strefa serwisowa, do odwiedzenia której gorąco zachęcamy wszystkich fanów sportów motorowych. Tradycyjnie wizyta w strefie będzie niepowtarzalną okazją do spotkania najlepszych polskich kierowców oraz przyjrzenia się z bliska pracy mechaników.” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie Rajdu.

Rajd Nadwiślański
fot: rajdnadwislanski.pl

W zeszłym roku podczas Rajdu Nadwiślańskiego na najwyższym stopniu podium stanęli Filip Nivette i Kamil Heller, którzy w ubiegłym sezonie byli nie do przezwyciężenia. Wraz z tą wygraną świętowali również zdobycie mistrzowskich tytułów. Drugie miejsce w rajdzie wywalczyli Zbigniew Gabryś i Artur Natkaniec, a trzecie Tomasz Kasperczyk i Damian Syty. W tym roku rywalizacja zapowiada się równie gorąca i emocjonująca. Będzie co oglądać, a my będziemy Wam to relacjonować. Zapraszamy !

Przeczytaj także Oldtimer Warsaw Show