III Międzynarodowe Targi EkoFlota w Warszawie

319

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota w Warszawie

15 i 16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędą się III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Równolegle odbędzie się również konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota – konferencja prasowa

W konferencji udział weźmie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie konferencji prelegenci odpowiedzą na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Przybliżą też, w jaki sposób włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Ważną częścią konferencji będą wykłady i dyskusje dotyczące samorządów oraz działań miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota

III Międzynarodowe Targi EkoFlota – oferty dla klientów biznesowych i indywidualnych

Założeniem Targów EkoFloty jest zwrócenie uwagi na oferty klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych. EkoFlota potrwa dwa dni, podczas których będzie można znaleźć coś dla siebie. Pierwszy dzień udział w targach biorą tylko zarejestrowani uczestnicy, natomiast drugiego dnia udział biorą wszyscy zainteresowani elektromobilnością. Będzie mnóstwo atrakcji dla uczestników:

 • Jazdy testowe licznymi modelami pojazdów dostępnych na ekspozycji. Każdy zainteresowany
  będzie miał możliwość przetestowania najnowszych pojazdów – również
  z napędem alternatywnym – w realnych warunkach drogowych.
 • Wydzielona strefa networkingu i chilloutu. Organizator promuje ideę networkingu biznesowego
  jako efektywnego, a także tańszego sposobu dotarcia do nowych partnerów
  i kontrahentów. To okazja do przeprowadzenia rozmów branżowych i budowania
  sieci kontaktów biznesowych.
 • W trakcie Targów wręczone zostaną wyróżnienia w formie statuetek w następujących
  kategoriach: POJAZDY (innowacyjne rozwiązanie roku, mobilne rozwiązanie roku, pojazd ekologiczny roku, flota ekologiczna roku), USŁUGI/PRODUKTY (innowacyjne rozwiązanie roku, mobilne rozwiązanie roku, ekologiczne rozwiązanie roku), SPOŁECZNOŚĆ (Eko Menadżer Roku, Eko Samorząd Roku).

Każdy Wystawca będzie miał prawo do jednej nominacji w każdej kategorii, zwycięzcy zostaną wyłonieni przez kapitułę konkursu złożoną z redaktorów i dziennikarzy Menadżera Floty oraz Patronów Medialnych i Merytorycznych. Prestiżowa nagroda to szansa dla Wystawców na wyróżnienie się na tle konkurencji przy jednoczesnej możliwości promocji rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy.

Zobacz Pierwszy dzień II międzynarodowych Targów EkoFlota

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia