Bezpieczny Zakup Hyundai Ioniq Electric

292

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Hyundai Ioniq Electric

Bezpieczny Zakup Hyundai Ioniq Electric

Samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji. Na rynku pojawia się coraz więcej takich samochodów. Naprzeciw nim wyszedł Hyundai tworząc samochód w pełni elektryczny. Zakłada się, że samochodów z takim napędem w Polsce w ciągu najbliższych siedmiu lat pojawi się prawie milion! Ciekawa jestem czy Polska za te siedem lat będzie gotowa na aż tyle samochodów elektrycznych, ponieważ w Polsce jest zbyt mało stacji ładujących, których ładowanie może trwać nawet kilka godzin.

Bezpieczny Zakup Hyundai Ioniq Electric

Ioniq electric bardzo mnie zaskoczył, już na samym początku widać, że Hyundai stworzył coś nowego i świeżego, ma coś w sobie co nie pozwala oderwać oczu. Auto jest naprawdę porządnie dopracowane. Jest to bardzo dynamiczne i wyraziste auto. Wsiadając do niego, nie czuje się, że to jest Hyundai, wszystkie elementy są wysokiej jakości, wykończenie jest w pełni dopracowane a materiały, które zostały użyte do pochodzą z recyklingu. Środek jest wykończony nowocześnie a jednocześnie funkcjonalnie jak, np. podgrzewane fotele i kierownica, schowki a także sporo miejsc ładowania. Podczas jazdy zamiast standardowej zmiany biegów są przyciski P, N, R lub D, które naciskamy gdy chcemy zmienić tryb jazdy. Jadąc tym samochodem nie słyszymy nic, jest tylko cisza. Jest to zaleta samochodów elektrycznych. Natomiast wadą Ioniqa jest zasięg. Przy pełnym naładowaniu baterii 28kWh możemy przejechać 200 km. Niestety ładowanie trwa parę dobrych godzin, więc nigdzie dalej w trasę się nim nie wybierzemy, chyba że naszą droga opóźni się o długie godziny. Samochód może się sprawdzić do miasta lub jako samochód dodatkowy, ale czy warto wydać na niego 150 tys.? Na szczęście dostępny jest jeszcze Ioniq z napędem hybrydowym i hybrydą plug-in, nad którymi warto się zastanowić.

 

Bezpieczny Zakup Hyundai Ioniq Electric 1

Bezpieczny Zakup Hyundai Ioniq Electric 2

Bezpieczny Zakup Hyundai Ioniq Electric 3

Bezpieczny Zakup Hyundai Ioniq Electric 4

Zobacz Hyundai Ioniq Electric – elektryczny Hyundai

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia