Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip

329

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip to test miejskiego i wyróżniającego się na drodze auta. Ignis jeszcze za nim do niego wsiądziesz sprawia, że pojawia się uśmiech na twarzy a to za sprawą jego wyjątkowego wyglądu. Co więcej uśmiech ten nie znika podczas jazdy, parkowania czy tankowania. Mierzy on zaledwie 3,7 m długości, jest malutki, bez problemu wszędzie nim zaparkujesz. Jest to samochód, koło którego nie przejdziesz obojętnie. Japończycy robią samochody po swojemu i naprawdę świetnie im to wychodzi. Auto nie musi się nikomu podobać, może ale nie musi. Ignis sprawia, że nie przejdziesz obok niego obojętnie.

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip

Nikt nie zarzuci Ignisowi, że jest nudny. Jest wyjątkowy i pozytywnie zaskakuje. A w środku jest elegancko, minimalistycznie ale i nowocześnie za pomocą pomarańczowych wstawek. Układ kokpitu oraz deski rozdzielczej dobrze znany jest z innych modeli Suzuki, przede wszystkim Swifta, za którego śladami podąża Ignis. Ku zaskoczeniu, wyposażony jest w napęd na cztery koła, nie oznacza to jednak, że możemy pojechać z nim w trudne i ciężkie tereny, bo nie jest to samochód terenowy i może sobie nie poradzić w takiej trasie i jedyne co wtedy zostanie to czekać na holowanie. Jest to samochód typowo miejski, w którym wszystko chodzi jak należy a nawet lepiej. Maluszek rozpędza się do 100 km/h w 11 s., dynamika w nim również jest rewelacyjna, do tego ma małe spalanie, które w mieście wynosi 5 litrów. W dalekie trasy może nie nadaje się najlepiej, ale do miasta jest doskonały.

 

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip 1

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip 2

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip 3

Bezpieczny Zakup Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip 4

Przeczytaj Suzuki Ignis Hybrid SHVS DualJet Allgrip – Babskim Okiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia