III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte

272

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte

III Międzynarodowe Targi EkoFlota wystartowały. Dzisiaj miał miejsce pierwszy dzień targów – Dzień Biznesowy, który był przeznaczony dla profesjonalistów. Targi rozpoczęły się od Konferencji E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. Warto zajrzeć na chwilę i posłuchać jak eksperci rozmawiają o ekologicznych rozwiązaniach dla firm.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte

III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte – stoiska motoryzacyjne

Stoiska motoryzacyjne to miejsca, które zrzeszały największe tłumy. Nic dziwnego. Jedną z marek cieszących się zainteresowaniem była Toyota z wodorowym modelem Mirai oraz z hybrydowymi modelami Yaris, Auris, RAV4 i CH-R. Nissan również prezentuje nową generację modelu LEAF oraz model e-NV200, na które również warto zwrócić uwagę. Miłym zaskoczeniem okazały się samochody elektryczne Volkswagena, wyglądające jak Golf, podobno są one odpowiednikami na te spalinowe, ciekawe jak u nich z zasięgami ale wyglądają świetnie. Niemałym zaskoczeniem był dla mnie autobus Solaris na prąd, ciekawe tylko jaki ma zasięg i jak to będzie wyglądało z ładowaniem takiego pojazdu.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte

Oprócz stoisk z modelami samochodu, podczas targów można było skorzystać z usług firm serwisowych, prawnych, zobaczyć nowoczesne rozwiązania z zakresu ekologicznych technologii. Dodatkową atrakcją wydarzenia była możliwość testowania aut elektrycznych i hybrydowych w miasteczku jazd testowych. Całość dopełniały pokazy ekodriftu. Zainteresowanych zapraszamy jutro, gdzie czeka również moc atrakcji dla najmłodszych.

Zobacz jak wyglądały targi w zeszłym roku Pierwszy dzień II międzynarodowych Targów EkoFlota

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia