III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte

0
58

III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte

III Międzynarodowe Targi EkoFlota wystartowały. Dzisiaj miał miejsce pierwszy dzień targów – Dzień Biznesowy, który był przeznaczony dla profesjonalistów. Targi rozpoczęły się od Konferencji E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. Warto zajrzeć na chwilę i posłuchać jak eksperci rozmawiają o ekologicznych rozwiązaniach dla firm.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte

III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte – stoiska motoryzacyjne

Stoiska motoryzacyjne to miejsca, które zrzeszały największe tłumy. Nic dziwnego. Jedną z marek cieszących się zainteresowaniem była Toyota z wodorowym modelem Mirai oraz z hybrydowymi modelami Yaris, Auris, RAV4 i CH-R. Nissan również prezentuje nową generację modelu LEAF oraz model e-NV200, na które również warto zwrócić uwagę. Miłym zaskoczeniem okazały się samochody elektryczne Volkswagena, wyglądające jak Golf, podobno są one odpowiednikami na te spalinowe, ciekawe jak u nich z zasięgami ale wyglądają świetnie. Niemałym zaskoczeniem był dla mnie autobus Solaris na prąd, ciekawe tylko jaki ma zasięg i jak to będzie wyglądało z ładowaniem takiego pojazdu.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczęte

Oprócz stoisk z modelami samochodu, podczas targów można było skorzystać z usług firm serwisowych, prawnych, zobaczyć nowoczesne rozwiązania z zakresu ekologicznych technologii. Dodatkową atrakcją wydarzenia była możliwość testowania aut elektrycznych i hybrydowych w miasteczku jazd testowych. Całość dopełniały pokazy ekodriftu. Zainteresowanych zapraszamy jutro, gdzie czeka również moc atrakcji dla najmłodszych.

Zobacz jak wyglądały targi w zeszłym roku Pierwszy dzień II międzynarodowych Targów EkoFlota