Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat

448

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat

Suv-y w ostatnich czasach są bardzo popularne i coraz więcej kierowców decyduje się właśnie na takie modele. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele. Również Suzuki wzmacnia swoją gamę odnawiając Vitarę. Bardziej wymagającym może spodobać się fakt, że nowa Vitara jest w automacie, dodatkowo zdecydowano o nowym silniku 1400 cm3 z doładowaniem co daje 140 KM i lepszą dynamikę jazdy. Auto nadaje się do jazdy po mieście jak i po bezdrożach. Założeniem Suzuki jest to aby było prosto i ładnie. Faktycznie tak jest, nowa Vitara jest ładna, bez szaleństw a w testowanym czerwonym kolorze jest po prostu piękna. Oczywiście można ją wybrać w innym kolorze, i jest w czym przebierać bo Suzuki oferuje aż 14 kolorów do wyboru, z możliwością personalizacji.

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat

Na pierwszy rzut oka widać w środku czerwone wstawki, które dodają nowoczesności w tym modelu. Wygląda to bardzo ładnie i widać, że Japończycy właśnie tym chcieli się wyróżnić na tle poprzednich modeli. Środek jest ładny i prosty, bo przecież tak ma być. Ale na tym się kończy, niestety wykończenia wnętrza nie są wykonane z najwyższej jakości, co widać na pierwszy rzut oka, aczkolwiek nie odstraszają przed kupnem. Wystarczy, że ruszymy Vitarą i zapominamy o tych wszystkich niedoskonałościach, świetnie się ją prowadzi. Tak jak już wspomniałam można nią pojechać dosłownie wszędzie i nie ma, że sobie nie poradzi. Możemy korzystać z trzech trybów jazdy: sport, snow i auto, które pozwalają wybrać najodpowiedniejsze warunki do danej nawierzchni. Również spalanie jest w granicach rozsądku, w naszym teście wyszło 6L/100km. Japończycy stworzyli naprawdę fajne autko, które stawia wysoko poprzeczkę swoim braciom z gamy modelowe.

 

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat 1

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat 2

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat 3

Bezpieczny Zakup Suzuki Vitara Boosterjet 4WD automat 4

Zobacz Babskim Okiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia