Budowa prostego systemu Car Audio

910

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Budowa prostego systemu Car Audio

Budowa prostego systemu Car Audio

Car Audio kojarzy nam się z dużymi bębnami w bagażniku i mnóstwem głośników w kabinie, ale czy tylko tak wygląda tuning? Aby wykonać tuning systemu Car Audio nie musimy mieć całego samochodu wyposażonego w głośniki. Po to tuningujemy samochód aby polepszyć dźwięk i ilość nie ma tu większego znaczenia.

Budowa prostego systemu Car Audio – czego brakuje?

Zanim weźmiemy się za budowę systemu car audio, warto zastanowić się nad tym, czego brakuje, a co chcemy. Producenci samochodów nie skupiają się na takich detalach jak głośniki. Wynika to z tego, że robią wszystko dobrze ale jak najmniejszym kosztem. Więc nagłośnienie robią takie, by można było posłuchać muzyki, bez dodatkowych udogodnień. Zdarzają się co prawda samochody, gdzie muzyka gra tak jak sobie wymarzyłeś, niestety często wiąże się to z wyższą wartością samochodu.

Budowa prostego systemu Car Audio – styl muzyki

Gdy już zdecydujemy się na system car audio warto zastanowić się jakiej muzyki słuchamy, żeby efekt był zadowalający, jedni chcą więcej basu, inni średnie tony. Nie musimy kupować głośników renomowanych firm za wysoką cenę, wystarczy, że wiemy już co chcemy, na jakie elementy warto zwrócić uwagę i o tym należy poinformować specjalistę, który się tym zajmie. Jeśli jednak odmówi, to szukajmy innego, godnego zaufania, który nie patrzy na zysk ale również na zadowolenie klienta.

Budowa prostego systemu Car Audio

W każdym bądź razie, niezależnie od tego jakich głośników potrzebujemy, pamiętajmy, że każdy system car audio zaczyna się z przodu. To właśnie w przednim systemie należy zbudować jak najlepszą scenę dźwiękową, bo to przyniesie najlepszy efekt i ułatwi jego późniejszą rozbudowę.

Przeczytaj Jak polepszyć dźwięk w samochodzie?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia