Kobieta za kółkiem… elektryka

244

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kobieta za kółkiem... elektryka

Kobieta za kółkiem… elektryka

Elektromobilność to temat „na czasie”. Jedni są za ochroną środowiska poprzez wprowadzanie na drogi pojazdy z napędem alternatywnym, inni są zdecydowanymi zwolennikami samochodów spalinowych. Chcąc nie chcąc nie da się tego uniknąć. Dzisiaj w Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk KEZO w Jabłonnie przy ulicy Akademijnej 27 odbyło się wyjątkowe spotkanie dla wyjątkowych kobiet. Kobiet kochających motoryzację… zeroemisyjną. W związku z tym razem z Polskim Stowarzyszeniem Elektromobilności chcą wspierać ideę rozwoju transportu zeroemisyjnego tworząc spotkanie, które miało na celu przybliżyć projekt „Kobieta za kółkiem elektryka”.

Kobieta za kółkiem... elektryka

Spotkanie z wyjątkowymi kobietami wspierającymi ideę elektromobilności rozpoczeło się od przywitania zaproszonych gości przez Gospodarza Centrum Badawczego PAN KEZO Panią Dyrektor Marzenę Patoletę oraz Prezes Polskiego Stowarzyszenia Elektromobilności Sylwię Koch-Kopyszko. Po krótkim przywitaniu goście wysłuchali wykładu nt. elektromobilności, wygłoszonego przez przedstawiciela Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT). Po jego zakończeniu wszystkie chętne Panie miały okazję przetestować zeroemisyjne pojazdy i na własnej skórze przekonać się o ich zaletach.

Kobieta za kółkiem... elektryka

Zobacz również Elektryczne Renault – nowe inwestycje w salony

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia