Bezpieczny Zakup Skoda Octavia Scout 4×4 180KM TSI DSG

531

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skoda Bezpieczny Zakup Skoda Octavia Scout 4×4 180 KM TSI DSG

Skoda wśród Polaków cieszy się wielkim powodzeniem. Czeski producent co chwila udoskonala swoje ligowe auta, aby sprostać rynkowi motoryzacyjnemu. Testowi poddaliśmy teraz nową Skodę Octvia Scout z nepędem 4×4 180KM TSI DSG. Nie bez przyczyny Skoda jest najczęściej kupowanym samochodem, a nowy Scout jest na to dowodem. Octavia była kojarzona jako samochód dla starszych ludzi, ale nowa wersja to kompletnie co innego i nie można powiedzieć, że jest to tylko samochód dla „dziadków”.

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia Scout 4×4 180KM TSI DSG

Nowa Octavia na pierwszy rzut oka wydaje się być znajoma, ale nie ciężko zauważyć, że jest wyższa od poprzednika. Widoczną zmianą są również zmiany w reflektorach, dzięki którym nowa Octavia nabrała charakteru. Dzięki temu, że jest wyższa może swobodnie przemieszczać się po ciężkim terenie. Scout różni się również bogatym wyposażeniem i jego wykończeniem na wysokim poziomie. Po prawej stronie kierownicy znajdziemy ekran, jego obsługa nie jest skomplikowana wręcz bardzo prosta. Znajdziemy w środku również wybór trybu jazdy. Jest to niekwestionowany rodzinny samochód do miasta, w trasę a także w bezdroża co zapewni komfort podróży całej rodzinie, ponieważ miejsca w środku jest sporo nawet dla pasażerów jadących z tyłu, nikt nie będzie się „gniótł”. Dodatkową zaletą do podróżowania całą rodziną jest pojemność bagażnika, do którego spokojnie zmieszczą się wszystkie pakunki, bo jego pojemność ma aż 610 l. Wnętrze jest dobrze wygłuszone, co daje dodatkowy komfort podróżowania, na dodatek pokonuje wszelkie przeszkody bez większego problemu. Piętą achillesową okazuję się być ekonomia, bądź jej brak, której spalanie podczas naszego testu wyniosło 11-12l/100km.

 

 

 

 

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia Scout 4×4 180KM TSI DSG 1

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia Scout 4×4 180KM TSI DSG 2

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia Scout 4×4 180KM TSI DSG 3

Bezpieczny Zakup Skoda Octavia Scout 4×4 180KM TSI DSG 4

Przeczytaj Okiem Technicznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia