Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM

286

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM

Dzisiejszy Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM będzie o dwóch autach kompaktowych. Wielkością niewiele się różnią, w środku również mają mniej więcej po tyle samo miejsca oraz oba świetnie nadają się do miasta. Więc czym one różnią się od siebie i który samochód wybrać? O tym tak po krótce będzie dzisiejszy bezpieczny zakup.

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM

Suzuki Swift jest jednym z lepiej sprzedających się samochodów segmentu aut małych. Rynek małych aut cały czas rośnie, nic więc dziwnego, że na takie auta stawiają producenci. Takie autka są dobre do miasta, na zakupy, gdzie żaden parking to już nie problem. Choć zmieszczą się do takiego samochodu spokojnie 4 dorosłe osoby i będą podróżować wygodnie, nie oznacza to, że jest to samochód rodzinny, a na pewno nie na autostrady czy inne drogi szybkiego ruchu. Nowy Swift różni się od poprzednika tym, że ma napęd hybrydowy a co za tym idzie jest samochodem ekonomicznym i w mieście jego spalanie wynosi 5.1l/100km. Niemcy postanowili również podążać za rynkiem motoryzacyjnym i wydali odnowionego Volkswagena Polo, który wygląda nowocześniej, jest większy i lepiej wyposażony. Nowy Volkswagen jest w benzynie, jego spalanie w mieście również nie wygląda źle i wynosi 5.5l/100km, ale zauważmy, że jest to jednak benzyna, która lubi płynną jazdę, przy hamowaniu czy korkach nasze spalanie drastycznie będzie wzrastać. Oba kompaktowe auta wyglądają świetnie, jak na Niemców i Japończyków przystało, w środku każdy szczegół jest przemyślany i wygląda bardzo dobrze. Więc teraz nasuwa się pytanie, które auto wybrać – hybrydę czy benzyniaka? Posłuchajcie:

 

 

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM 1

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM 2

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM 3

Bezpieczny Zakup Suzuki Swift DualJet Hybrid 2WD manual oraz VW Polo DSG TSI 115KM 4

Zobacz Babskim Okiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia