Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

826

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

Z jednej strony mamy działania bandytów takich jak GetBack, którzy stworzyli proceder masowych oszustw pod przykrywką działań windykacyjnych udających odzyskiwanie długów a z drugiej, po przeciwnej, jasnej stronie mocy Tomka Parola z Anuluj-Dlug.pl – który w naszej audycji opowie o swoim Projekcie HARNAŚ polegającym na odzyskiwaniu pieniędzy od firm windykacyjnych z licytacji i zajęć komorniczych.

Anuluj Dług - Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

Całą drugą część audycji poświęciliśmy temu projektowi bo jest on wręcz niebywały. Osoba, którą zlicytowała firma windykacyjna w ciągu ostatnich 10 lat lub została zrujnowana zajęciem komorniczym na wniosek takich firm jak GetBack, Ultimo, Kruk, Linforff, Best, EOS, Vindix czy jakiegoś funduszu sekurytyzacyjnego nagle otrzymuje szansę unieważnienia wyroku, odzyskania pieniędzy z licytacji, tych zajętych na kontach bankowych oraz naprawienia przez windykatorów wszelkich szkód wraz z pokryciem utraconych korzyści. To właśnie robi zespół Tomka Parola w ramach Projektu Harnaś. Posłuchaj:

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze 1

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze 2

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze 3

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze 4

Jeśli ktoś chce sprawdzić czy jego sprawa się kwalifikuje, prosimy o kontakt na mail wznowienie@anuluj-dlug.pl – rekomenduje Tomek.

Posłuchaj również Anuluj Dług – oszustwa firm pod przykrywką prawa?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia