Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

0
650
Anuluj Dług - Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

Z jednej strony mamy działania bandytów takich jak GetBack, którzy stworzyli proceder masowych oszustw pod przykrywką działań windykacyjnych udających odzyskiwanie długów a z drugiej, po przeciwnej, jasnej stronie mocy Tomka Parola z Anuluj-Dlug.pl – który w naszej audycji opowie o swoim Projekcie HARNAŚ polegającym na odzyskiwaniu pieniędzy od firm windykacyjnych z licytacji i zajęć komorniczych.

Anuluj Dług - Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

Całą drugą część audycji poświęciliśmy temu projektowi bo jest on wręcz niebywały. Osoba, którą zlicytowała firma windykacyjna w ciągu ostatnich 10 lat lub została zrujnowana zajęciem komorniczym na wniosek takich firm jak GetBack, Ultimo, Kruk, Linforff, Best, EOS, Vindix czy jakiegoś funduszu sekurytyzacyjnego nagle otrzymuje szansę unieważnienia wyroku, odzyskania pieniędzy z licytacji, tych zajętych na kontach bankowych oraz naprawienia przez windykatorów wszelkich szkód wraz z pokryciem utraconych korzyści. To właśnie robi zespół Tomka Parola w ramach Projektu Harnaś. Posłuchaj:

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze 1

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze 2

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze 3

Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze 4

Jeśli ktoś chce sprawdzić czy jego sprawa się kwalifikuje, prosimy o kontakt na mail wznowienie@anuluj-dlug.pl – rekomenduje Tomek.

Posłuchaj również Anuluj Dług – oszustwa firm pod przykrywką prawa?