Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

419

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

 Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

Renault jest marką rozpoznawalną, chętnie wybieraną przez kierowców a to za sprawą niebanalnych samochodów, które ładnie się prezentują na zewnątrz jak i wewnątrz. Niewątpliwie jest to samochód dla chcących się wyróżniać. Dzisiejszy  Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control będzie dotyczył nowego Renault Talisman, który wyposażony został w 150-konny silnik benzynowy i automatyczną skrzynię biegów.

Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

Uwagę przykuwają LED-owe reflektory kształtem przypominające bumerangi z przodu, natomiast z tyłu na  całej szerokości ciągnie się czerwony pas, dzięki któremu wyróżnimy się na drodze. Na plus jest płyta podłogowa, która jest dobrze zaplanowana, jest bardzo sztywna, odporna na skręcanie oraz na różne deformacje na drodze. Nie zapominajmy, że samochód ten ma wbudowany system 4control, czyli posiada 4 koła skrętne. Tylne koła do 80 km/h skecają 4st w przeciwną stronę jak koła przedniej osi natomiast już przy większych prędkościach skręcają w tę samą stronę o 4st co koła przedniej. I takim sposobem rewelacyjnie trzyma się zakrętów.

Wnętrze Talismana także miło nas zaskoczy. Na środku jest wielki pionowy wyświetlacz multimedialny, który zdominował całą deskę rozdzielczą. Obok joysticka jest przycisk do zmiany trybu jazdy MULTI-SENSE, gdy zajdzie potrzeba zmienia on charakterystykę pracy silnika, układów czy nawet oświetlenia, dźwięku. Podróż tym samochodem będzie wygodna, gdyż nikt nie będzie narzekał na brak miejsca, ponieważ Talisman jest bardzo przestronny. Do tego ma duży bagażnik, którego pojemność wynosi 572 litry. Pomijając już ten duży bagażnik, w kabinie możemy korzystać z licznych schowków a to w podróżowaniu jest na duży plus. Spalanie w mieście wyniosło w naszym teście 7l/100km, w trasie 6,7l/100km. Jak na tak duży samochód wydaje mi się, że test nie wychodzi tragicznie.

cz.1 Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

cz.2 Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

cz.3 Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

cz.4 Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

cz.5 Bezpieczny Zakup Renault Talisman TCe 7EDC 4control

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia