Co wybrać: tuning czy SWAP silnika?

1117

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Co wybrać: tuning czy SWAP silnika?

Co wybrać: tuning czy SWAP silnika?

Tuning silnika polega na wydobyciu więcej mocy z silnika. Jest to sport, który uzależnia, zawszCo wybrać: tuning czy SWAP silnika?e znajdzie się coś co można poprawić. Jest to trudna sztuka i ciężko robić to samemu, ponieważ ulepszając silnik, nigdy nie wiemy ile uda nam się „wyciągnąć” i czy efekt będzie satysfakcjonujący. Można oczywiście zlecić pracę komuś, kto się na tym zna, ale czy efekt będzie taki jak chcesz, czy z Twojego samochodu uda się wydobyć tyle mocy abyś był zadowolony? Jeżeli nie, to warto pomyśleć nad SWAP-em.

Na czym polega SWAP silnika?

SWAP jest to przełożenie silnika z jednego samochodu do drugiego. Nie jest to prosta ani tania usługa. Decydując się na taki krok, musimy pamiętać, że to już nie zabawa w doskonalenie silnika a cała jego wymiana, co kosztuje. Często się zdarza, że coś po drodze trzeba wymienić, a to elektryka w samochodzie a to skrzynia biegów itd.

Czy można wykonać SWAP silnika samemu?

Oczywiście, że można wykonać SWAP samemu, tak samo jak wszystko w samochodzie. Z taką różnicą, że przy silniku majstruje tylko osoba, która się na tym zna. W tym przypadku warto zasięgnąć opinii, porady czy pomocy specjalisty, który pomoże nam dobrać odpowiedni silnik, który nam jeszcze trochę popracuje a nie np. po dwóch latach będzie nadawał się do kosza. Warto też zapamiętać, że na nowym silniku też możemy wykonać tuning, więc efekty mogą być jeszcze lepsze niż się spodziewaliśmy.

Tuning czy SWAP silnika?

Co wybrać: tuning czy SWAP silnika?Tak naprawdę to wszystko zależy od naszego budżetu. Jeżeli stać nas, to decydujemy się na SWAP, gdzie wiemy na jaki silnik. Jeżeli jednak nie mamy wystarczającej ilości gotówki to też nic straconego, będzie może i trwało dłużej ale efekty też mogą być niczego sobie. Nie jest to oczywiście reguła, bo nie zapominajmy, że sam tuning to pasja a pasjonaci oddadzą każdą złotówkę by móc się bawić. Tuning jest uzależniający i fajnie ogląda się swoją pracę krok po kroku. Parametry silnika zmieniają ludzie którzy kochają motoryzację, a nie tacy którym samochód służy jedynie do poruszania się z punktu A do punktu B. A jaką zmianę silnika wy preferujecie?

Przeczytaj SWAP silnika 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia