Anuluj Dług – Projekt HARNAŚ

618

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - Projekt HARNAŚ

Anuluj Dług – Projekt HARNAŚ

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję rozmawiać z Tomkiem Parolem o projekcie Harnaś, nad którym pracuje w ramach Anuluj-Dług. Dzisiaj kontynuujemy temat odzyskiwania pieniędzy od firm windykacyjnych z licytacji i zajęć komorniczych. Okazuje się bowiem, że skala nadużyć windykatorów w sądach wielka. Tak wielka, że są podstawy, by odkręcić nawet sprawy zakończone prawomocnymi wyrokami sądowymi. Pod warunkiem, że zapadły one nie dawniej niż 10 lat temu. Nie odkręcić – prostuje gość naszej audycji – gdyż licytacji nie odkręcimy, nie odzyskamy zlicytowanego domu, mieszkania czy gruntu. Nie da się bo poszedł w obieg prawny i jest teraz własnością kogoś zupełnie innego, często uczciwego człowieka, który nabył go w dobrej wierze. Ale za to Harnasiem potrafimy odzyskać pieniądze z licytacji i zmusić firmę windykacyjną do pokrycia wszelkich strat jakie poniósł nasz zlicytowany klient.

Anuluj Dług - Projekt HARNAŚ

Harnaś to projekt trzech kroków. W pierwszym, po zakwalifikowaniu sprawy doprowadzamy do wznowienia postępowania sądowego unieważniając tytuł wykonawczy, czyli prawomocny wyrok zasądzający. W drugim kroku zmuszamy firmę windykacyjną do zwrotu wszystkich pieniędzy jakie otrzymała od naszego klienta po wyroku dobrowolnie lub nasyłając na niego komornika. Musi zwrócić bo wyroku już nie ma i jest tak, jakby nigdy go nie było. W trzecim kroku – wylicza Tomek Parol – wytyczamy proces odszkodowawczy zmuszając firmę windykacyjną wyrównania klientowi wszelkich szkód, strat, kosztów i utraconych korzyści wraz z odsetkami.

W ten sposób w tym ostatnim kroku wielka agresywna firma finansowa zmuszona zostaje do pokrycia także wydatków na prawników. Czyli zadatku jaki musi wpłacić klient by sprawa w ogóle ruszyła (od 700 zł do 3 tys. w zależności od stopnia trudności sprawy) i tych 30% prowizji od odzyskanej sumy. To wszak nie jest klienta wina, że musiał zapłacić za tę ekskluzywną i jedyną na rynku usługę prawną polegającą na odzyskaniu majątku w sprawach, które dawno prawomocnie zostały zakończone. Wydawały się nie do ruszenia a pieniądze bezpowrotnie stracone. My Harnasiem udowadniamy, że jesteśmy w stanie nawet po 9 latach odebrać bogatym nieuczciwie zdobyte pieniądze i zwrócić je pokrzywdzonym biednym. Jeśli ktoś chce sprawdzić czy jego sprawa się kwalifikuje niech pisze do nas na mail wznowienie@anuluj-dlug.pl – rekomenduje Tomek.

Anuluj Dług – Projekt HARNAŚ 1

Anuluj Dług – Projekt HARNAŚ 2

Anuluj Dług – Projekt HARNAŚ 3

Anuluj Dług – Projekt HARNAŚ 4

Posłuchaj również poprzedniej audycji Anuluj Dług – Harnaś pomoże Ci odzyskać pieniądze

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia