“Mali Ratownicy” na polskich plażach

0
74
Mali Ratownicy

Projekt “Mali Ratownicy” rozpoczęty!

Właśnie rozpoczęła się druga edycja programu “Mali Ratownicy”. Jest to projekt realizowany przez markę Volkswagen, którego celem jest propagowanie odpowiedzialnych postaw społecznych poprzez naukę udzielenia pierwszej pomocy. Dzięki Volkswagenowi każde dziecko może zostać superbohaterem i zyskać “supermoce”. Dotychczas przeszkolono już 10 tys. dzieci.

Mali Ratownicy

W dzieciach drzemie wielka moc i potencjał do bycia superbohaterami. Trzeba tylko pozwolić im na odrobinę samodzielności i mnóstwo dobrej zabawy, która czeka na najmłodszych w strefie „Małych Ratowników” Volkswagena na nadbałtyckich plażach. Tam dzieci nie tylko wspaniale spędzą czas, ale nauczą się czegoś niezwykle ważnego – udzielania pierwszej pomocy. Strefy „Małych Ratowników” powstaną w Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustce, Darłowie, Dziwnowie, Łebie i Władysławowie. Dzieci, pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników medycznych oraz animatorów, staną się superbohaterami.

Mali Ratownicy

Mały Ratownik – zasady udzielania pierwszej pomocy

To już kolejne lato, podczas którego Volkswagen uczy dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy. W ubiegłym roku strefa „Małych Ratowników” cieszyła się olbrzymim powodzeniem. Nie tylko dlatego, że dzieci zdobywały umiejętność ratowania życia, ale przede wszystkim ze względu na atmosferę, która tam panowała. W tym roku będzie jeszcze ciekawiej! Dzieci przeżyją przygodę, wkroczą w świat superbohaterów i wyjdą ze strefy zadowolone, radosne, a także pewne siebie, bo wyposażone w niezwykle ważną umiejętność.

Mali Ratownicy

„Program Mali Ratownicy to coś więcej niż tylko nauka zasad udzielania pierwszej pomocy. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby dać nowym pokoleniom umiejętność ratowania życia i radość pomagania innym. Chcemy, żeby wszystkie dzieci zostały superbohaterami i wiedziały, jak się zachować w trudnej sytuacji, żeby były samodzielne i odważne. Wierzymy, że dzieci właśnie takie są, bo w każdym z nich drzemie potencjał do bycia superbohaterem” – mówi Michał Szaniecki, Dyrektor Marketingu marki Volkswagen.

Tego lata Małych Ratowników będzie można spotkać w: 

• Świnoujściu – 29.06-01.07
• Kołobrzegu – 07-15.07
• Ustce – 20.07-22.08
• Darłowie – 27-29.07
• Dziwnowie – 03-05.08
• Łebie – 10-12.08
• Władysławowie – 17-19.08

Wszystkie spotkania odbędą się w ramach „Projektu Plaża” organizowanego przez telewizję TVN.

Przeczytaj o klasyku Volkswagen Golf II