Bezpieczny Zakup Renault Twizy

408

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Renault Twizy

Bezpieczny Zakup Renault Twizy

Pojazdy elektryczne stają się coraz mocniejszym asem wśród konkurencji. Nie da się zaprzeczyć, że są one przyszłością motoryzacji i następcami samochodów z napędem spalinowym. U nas nadal nie są zbyt popularne, ale producenci nie śpią a działają. Z ich pracy wychodzą różne efekty – jednym z kontrowersyjnych pomysłów jest właśnie Renault Twizy. Niespotykany, innowacyjny, zasilany prądem samochód. Mikrosamochód. Nie jest on nawet konkurencją dla smarta. Takiego auta jeszcze nie widzieliście, a my mieliśmy okazję nim jeździć – posłuchaj Bezpieczny Zakup Renault Twizy

Bezpieczny Zakup Renault Twizy

Twizy to samochód rodem z filmów o przyszłości. Jest niewyobrażalnie kosmicznym pojazdem obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Nie ma takiej siły, aby nawet podczas krótkiej podróży po mieście nie spotkać się z ukradkowymi uśmiechami i zdziwieniem przechodniów. Jest to 2 osobowy mały „gagatek”, a i z tym mogłyby być problemy jeśli na przejażdżkę zdecydowałoby się dwóch dorosłych mężczyzn. Cała funkcjonalność została ograniczona do absolutnego minimum. Wnętrze wyściełane jest plastikiem, do jazdy stworzone zostały wyłącznie dwa przyciski D oraz R, a malutki zegar pokazuje nam prędkość i zasięg. Dodatkowo brak okien (jedynie plastikowe osłony) potęguje fakt, że Twizy nie będzie codziennym kompanem w podróży, w szczególności jesienią i zimą. Choć w zatłoczonym mieście czuje się jak ryba w wodzie. Nie ma miejsca, do którego by się nie wcisnął ze swoim rozmiarem i zwrotnością. Ale to chyba jedyna z zalet tego malucha. Po za miasto ani śmie się wypuszczać jadąc z maksymalną prędkością 80km/h. Poza tym dłuższa trasa mogłaby zmęczyć pasażera docierającym zewsząd trapiącym hałasem. Czy warto wydać na Twiziego 50 tysięcy złotych i czy to właśnie jest auto przyszłości? Posłuchajcie:

 

Bezpieczny Zakup Renault Twizy 1

Bezpieczny Zakup Renault Twizy 2

Bezpieczny Zakup Renault Twizy 3

Bezpieczny Zakup Renault Twizy 4

Przeczytaj także Okiem Technicznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia