Hyundai KONA Iron Man zaprezentowany w San Diego Comic-Con 2018

403

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai KONA Iron Man

Premiera Hyundai KONA Iron Man podczas San Diego Comic-Con 2018

W San Diego Comic-Con 2018 odbyła się uroczysta premiera specjalnej wersji Hyundai KONA inspirowanej Iron Manem. Wersji, która nawiązuje do zbroi bohatera Marvela i odzwierciedla jego odwagę. Samochody Hyundai KONA w wersji specjalnej Iron Man zostaną wyprodukowane w ograniczonej liczbie, a produkcja rozpocznie się w grudniu. Auta będą dostępne od pierwszego kwartału 2019 roku.

Hyundai KONA Iron Man – wersja Iron Man

„Ironowski” Hyundai został stworzony z myślą o bohaterze Marvela. Przyglądając się KONIE można zauważyć, że kształt przednich reflektorów nawiązuje do kształtu hełmu i oczu zbroi Irona Mana. To reflektory miały być główną inspiracją dla projektantów. Ale nie tylko na tym poprzestali, ozdobny hełm Irona Mana znajduje się na dachu SUV-a. Na masce dodano także specjalne dedykowane zdobienie w kształcie litery V, a na przednim błotniku znaczek. A na tylnich drzwiach znalazło się logo Stark Industries.

Hyundai KONA Iron Man

Na słupku D wygrawerowano elegancki napis Iron Man. Kolor nadwozia to szary mat, dach i wybrane elementy ozdobne polakierowano na czerwono. Oba kolory lakieru są dedykowane wyłącznie dla wersji KONA Iron Man. Jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru nadaje ciemny chromowany grill. We wnętrzu również zastosowano wiele elementów stylistycznych inspirowanych superbohaterem Marvela.

Hyundai KONA Iron Man – współpraca Marvela z Hyundaiem

„Współpraca firmy Hyundai z Marvelem to coś więcej niż tylko lokowanie produktu. Hyundai KONA Iron Man to przykład, jak świetne efekty może przynieść połączenie świata samochodów ze światem komiksów. Chcielibyśmy, aby ten wyjątkowy projekt wzbudził emocje fanów obu marek na całym świecie”, – powiedział Minsoo Kim, Kierownik Działu Marketingu Hyundai Motor Company.

„Na naszych oczach marzenia stają się rzeczywistością. Chcielibyśmy, aby każdy kierowca samochodu KONA Iron Man czuł się w tym aucie jak w zbroi Iron Mana. To jedyny w swoim rodzaju samochód i jedyne w swoim rodzaju doświadczanie”, – powiedziała Mindy Hamilton, Senior Vice-President Global Partnerships & Marketing Marvel.

Hyundai KONA Iron Man

Wersja specjalna KONA Iron Man to najświeższy wspólny projekt Hyundai i Marvel. Obie firmy nawiązały również współpracę z okazji produkcji filmu Ant-Man i Osa, który w Polsce będzie miał swoją premierę 3 sierpnia 2018 roku. Hyundai jest wyłącznym partnerem samochodowym tej produkcji, a w filmie pojawi się między innymi model SANTA FE Nowej Generacji. Hyundai i Marvel wspólnie zrealizują także kampanię marketingową.

Zobacz Hyundai Kona zdobywa pięć gwiazdek Euro NCAP

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia