Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

0
28
Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

Hyundai został globalnym partnerem motoryzacyjnym włoskiego klubu AS Roma. Oficjalnie logo marki zdobiące tył koszulek piłkarzy będzie widoczne już od przyszłego sezonu.

Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

Już od przyszłego sezonu Hyundai oficjalnie będzie zdobił tył czerwono-żółtych koszulek piłkarzy z AS Roma. To pierwsze tego typu partnerstwo firmy Hyundai z włoskim klubem piłkarskim. W tym czasie Hyundai wspólnie z AS Roma będzie m.in rozwijał szereg inicjatyw angażujących fanów klubu i piłki nożnej.

Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma
Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

Piłkarze AS Roma Edin Dzeko, Javier Pastore, Bryan Cristante oraz Cengiz Under uczcili nowe parnerstwo w nietypowy sposób. Stali się bohaterami filmu nagranego w centrum sportowym Trigoria. Zaproszono tam najwierniejszych kibiców klubu, którym w czasie wizyty niespodziankę sprawili piłkarze AS Romy, pojawiając się na miejscu i wręczając fanom koszulki piłkarskie klubu na sezon 2018/2019. Możecie obejrzeć film z tego wydarznia  https://youtu.be/pv-4OdfJouY.

Przypomnijmy, że Hyundai już wcześniej angażował się w piłkę nożną współpracując z Hertha BSC w Niemczech, Atletico de Madrid w Hiszpanii oraz Chelsea FC w Anglii. Dodatkowo, od 1999 roku koreańska marka jest sponsorem Mistrzostw Świata FIFA™. – ” Jesteśmy zaszczyceni, że naszym nowym partnerem będzie firma Hyundai, jedna z największych firm motoryzacyjnych na świecie, z którą dzielimy ambicje ciągłego dążenia do doskonałości i rozwoju. Z dumą będziemy nosić logo Hyundai na naszych koszulkach i cieszymy się na wspólne inicjatywy angażujące fanów naszego klubu” – mówił Guido Fienga, dyrektor operacyjny AS Roma.

Zobacz także Hyundai Ioniq został pojazdem ekologicznym roku