Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

224

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

Hyundai został globalnym partnerem motoryzacyjnym włoskiego klubu AS Roma. Oficjalnie logo marki zdobiące tył koszulek piłkarzy będzie widoczne już od przyszłego sezonu.

Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

Już od przyszłego sezonu Hyundai oficjalnie będzie zdobił tył czerwono-żółtych koszulek piłkarzy z AS Roma. To pierwsze tego typu partnerstwo firmy Hyundai z włoskim klubem piłkarskim. W tym czasie Hyundai wspólnie z AS Roma będzie m.in rozwijał szereg inicjatyw angażujących fanów klubu i piłki nożnej.

Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma
Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

Piłkarze AS Roma Edin Dzeko, Javier Pastore, Bryan Cristante oraz Cengiz Under uczcili nowe parnerstwo w nietypowy sposób. Stali się bohaterami filmu nagranego w centrum sportowym Trigoria. Zaproszono tam najwierniejszych kibiców klubu, którym w czasie wizyty niespodziankę sprawili piłkarze AS Romy, pojawiając się na miejscu i wręczając fanom koszulki piłkarskie klubu na sezon 2018/2019. Możecie obejrzeć film z tego wydarznia  https://youtu.be/pv-4OdfJouY.

Przypomnijmy, że Hyundai już wcześniej angażował się w piłkę nożną współpracując z Hertha BSC w Niemczech, Atletico de Madrid w Hiszpanii oraz Chelsea FC w Anglii. Dodatkowo, od 1999 roku koreańska marka jest sponsorem Mistrzostw Świata FIFA™. – ” Jesteśmy zaszczyceni, że naszym nowym partnerem będzie firma Hyundai, jedna z największych firm motoryzacyjnych na świecie, z którą dzielimy ambicje ciągłego dążenia do doskonałości i rozwoju. Z dumą będziemy nosić logo Hyundai na naszych koszulkach i cieszymy się na wspólne inicjatywy angażujące fanów naszego klubu” – mówił Guido Fienga, dyrektor operacyjny AS Roma.

Zobacz także Hyundai Ioniq został pojazdem ekologicznym roku

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia