Coller School of Management w Tel Awiwie wspierany przez Uniwersytet Škoda Auto

250

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Uniwersytet Škoda Auto

Coller School of Management w Tel Awiwie wspierany przez Uniwersytet Škoda Auto

W Tel Awiwie mieści się szkoła biznesu Coller School of Management, gdzie uczy się 2 500 studentów. Uniwersytet znajduje się w samej metropolii stanowiącą centrum rozwoju cyfrowego. Rozwój w dziedzinie innowacji to cel, jaki realizować będzie Coller School of Management wraz z Uniwersytetem ŠKODA AUTO w ramach podpisanego listu intencyjnego. Porozumienie zostało zawarte przez Bernharda Maiera, CEO ŠKODA AUTO, Pavla Mertlíka, rektora Uniwersytetu ŠKODA AUTO oraz dziekana znanej na całym świecie szkoły Coller School of Management, profesora Moshe Zvirana.

Škoda Auto

– Porozumienie pomiędzy Uniwersytetem ŠKODA AUTO i Coller School of Management to wyraz tego, że razem dążymy ku postępowi w obszarze cyfryzacji i digitalizacji. W tym celu korzystamy z fachowej wiedzy specjalistów ds. IT i prowadzimy ciągły dialog z międzynarodowej sławy szkołą Coller School of Management w Tel Awiwie – powiedział Prezes ŠKODY, Bernhard Maier.

Prestiżowa szkoła biznesu w Izraelu zaczyna współpracę z Uniwersytetem Škoda Auto

Coller School of Management to uczelnia założona w 1966 roku. Ukończyło ją już ponad 25 000 absolwentów i wielu z nich pracuje obecnie na wysokich stanowiskach kierowniczych. Instytut ten jest jedyną szkołą biznesu w Izraelu posiadającą międzynarodową akredytację Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), która uważana jest za najwyższy standard jakości w świecie szkół biznesu.

Škoda Auto

– Ta współpraca otwiera wiele nowych możliwości. Nasi studenci mają teraz okazję zdobyć cenne doświadczenie w miejscu będącym centrum technologii i start-upów, czyli w Tel Awiwie. Doświadczenie to z pewnością dobrze spożytkuje zarówno ŠKODA AUTO, jak i Uniwersytet – mówi Pavel Mertlík, rektor Uniwersytetu ŠKODA AUTO.

Škoda Auto – współpraca ze start-upami  z branży IT

ŠKODA współpracuje z licznymi partnerami w Izraelu w celu dalszego wzmacniania swoich możliwości w zakresie innowacji i rozwoju na płaszczyźnie digitalizacji. Dzięki współpracy ze start-upami, ŠKODA AUTO posiada dostęp do najważniejszych innowacji z branży IT. Realizuje w ten sposób główne założenia strategiczne w ramach „Strategii 2025”. W skład których wchodzą: digitalizacja, elektromobilność, wymiana danych i jazda autonomiczna.

Zobacz ŠKODA z pięcioma gwiazdkami

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia