Oficjalnym Sponsorem 75. Tour de Pologne został Hyundai Motor Poland

205

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai Motor Poland

Hyundai Motor Poland został Oficjalnym Sponsorem 75. Tour de Pologne

Największa impreza kolarska w Polsce Tour de Pologne odbędzie się już 4 sierpnia. Oficjalnym sponsorem, już po raz czwarty został Hyundai Motor Poland. Warto powalczyć w zawodach, bo jest o co – zwycięzca tegorocznego wyścigu odbierze kluczyki do nowego modelu Hyundai TUCSON.

Hyundai Motor Poland

Hyundai zapewni flotę samochodów do logistycznej obsługi 75. edycji tego wydarzenia, które startuje już 4. sierpnia w Krakowie. W tym roku zawodnicy oraz organizatorzy Tour de Pologne otrzymają do dyspozycji 57 samochodów – będą to modele: KONA, i30, i40, TUCSON, SANTA FE, H1, H350.

Hyundai Motor Poland – prestiżowa impreza sportowa

Tour de Pologne UCI World Tour to jedna z najbardziej prestiżowych, cyklicznie odbywających się imprez sportowych w Europie Środkowej i jeden z najlepiej zorganizowanych wyścigów świata. Tour de Pologne ma niezwykle bogatą i długą tradycję – pierwszą edycję rozegrano w 1928 roku, a od 2005 roku znajduje się w elitarnym gronie największych wyścigów świata, najpierw cyklu UCI Pro Tour, który później zmienił nazwę na UCI World Tour (obok Tour de France, Giro d’Italia i Vuelta a España).

Hyundai Motor PolandDzięki uczestnictwu najlepszych drużyn świata, Tour de Pologne wszedł do „Kolarskiej Ligi Mistrzów”, która co roku przyciąga na trasę kilka milionów kibiców. Relacje telewizyjne z przebiegu wyścigu śledzone są w 54 państwach na całym świecie.

Hyundai Motor Poland partnerem nie jednych zawodów sportowych

Od 1999 roku Hyundai jest dumnym partnerem Mistrzostw Świata FIFA™. Przez 18 lat, do 2017 roku był związany z UEFA, a ostatnio nawiązał partnerstwo z czołowymi piłkarskimi klubami Europy – AS Roma we Włoszech, Hertha BSC w Niemczech, Atlético de Madrid w Hiszpanii oraz Chelsea FC w Anglii. Team Hyundaia jest silnym graczem w rajdach WRC. Hyundai Motor Poland traktuje partnerstwo w wyścigu Tour de Pologne jako jeszcze jedno pasjonujące sportowe wyzwanie.

Zobacz Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia