Oficjalnym Sponsorem 75. Tour de Pologne został Hyundai Motor Poland

0
65
Hyundai Motor Poland

Hyundai Motor Poland został Oficjalnym Sponsorem 75. Tour de Pologne

Największa impreza kolarska w Polsce Tour de Pologne odbędzie się już 4 sierpnia. Oficjalnym sponsorem, już po raz czwarty został Hyundai Motor Poland. Warto powalczyć w zawodach, bo jest o co – zwycięzca tegorocznego wyścigu odbierze kluczyki do nowego modelu Hyundai TUCSON.

Hyundai Motor Poland

Hyundai zapewni flotę samochodów do logistycznej obsługi 75. edycji tego wydarzenia, które startuje już 4. sierpnia w Krakowie. W tym roku zawodnicy oraz organizatorzy Tour de Pologne otrzymają do dyspozycji 57 samochodów – będą to modele: KONA, i30, i40, TUCSON, SANTA FE, H1, H350.

Hyundai Motor Poland – prestiżowa impreza sportowa

Tour de Pologne UCI World Tour to jedna z najbardziej prestiżowych, cyklicznie odbywających się imprez sportowych w Europie Środkowej i jeden z najlepiej zorganizowanych wyścigów świata. Tour de Pologne ma niezwykle bogatą i długą tradycję – pierwszą edycję rozegrano w 1928 roku, a od 2005 roku znajduje się w elitarnym gronie największych wyścigów świata, najpierw cyklu UCI Pro Tour, który później zmienił nazwę na UCI World Tour (obok Tour de France, Giro d’Italia i Vuelta a España).

Hyundai Motor PolandDzięki uczestnictwu najlepszych drużyn świata, Tour de Pologne wszedł do „Kolarskiej Ligi Mistrzów”, która co roku przyciąga na trasę kilka milionów kibiców. Relacje telewizyjne z przebiegu wyścigu śledzone są w 54 państwach na całym świecie.

Hyundai Motor Poland partnerem nie jednych zawodów sportowych

Od 1999 roku Hyundai jest dumnym partnerem Mistrzostw Świata FIFA™. Przez 18 lat, do 2017 roku był związany z UEFA, a ostatnio nawiązał partnerstwo z czołowymi piłkarskimi klubami Europy – AS Roma we Włoszech, Hertha BSC w Niemczech, Atlético de Madrid w Hiszpanii oraz Chelsea FC w Anglii. Team Hyundaia jest silnym graczem w rajdach WRC. Hyundai Motor Poland traktuje partnerstwo w wyścigu Tour de Pologne jako jeszcze jedno pasjonujące sportowe wyzwanie.

Zobacz Hyundai oficjalnym partnerem AS Roma