Hyundai Partnerem Samochodowym Radom AIR SHOW

262

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Radom AIR SHOW

Radom AIR SHOW – Hyundai tegorocznym partnerem samochodowym

25-26 sierpnia na lotnisku Sadków w Radomiu odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW. Oficjalnym partnerem samochodowym w tym roku został Hyundai Motor Poland. AIR SHOW w Radomiu to największa impreza lotnicza w Polsce, podczas której programy w powietrzu prezentują piloci i zespoły akrobacyjne z całego świata. Tegoroczne Radom AIR SHOW ma być także ważnym elementem krajowych obchodów 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego, a organizatorzy spodziewają się, że w wydarzeniu weźmie udział około 200 000 widzów z całej Polski.

Radom AIR SHOW wspierany przez flotę samochodów Hyundai

Do logistycznego wsparcia imprezy Hyundai zapewni flotę dwudziestu dwóch samochodów – trzynaście samochodów Hyundai SANTA FE Nowej Generacji oraz dziewięć samochodów Hyundai TUCSON. Samochodami będą poruszać się w Polsce zagraniczni goście, którzy przybędą na tegoroczną edycję AIR SHOW. W związku z partnerstwem, na terenie Radom AIR SHOW Hyundai Motor Poland wybuduje stoisko. W obrębie stoiska zaprezentuje najnowsze modele, jak również przygotuje atrakcje dla dorosłych i dzieci. Logo Hyundai pojawi się również na wybranych materiałach przygotowywanych z okazji Radom AIR SHOW 2018.

Radom AIR SHOW

„Motoryzacja od zawsze wykorzystuje rozwiązania techniczne stosowane w lotnictwie, a obie dyscypliny ściśle się przenikają. Jednakże nie tylko ze względu na technikę czy technologię podjęliśmy decyzję o partnerowaniu tegorocznym pokazom. Radom AIR SHOW za każdym razem przyciąga tysiące spragnionych emocji fanów lotnictwa z całej Polski. Cieszymy się, że będziemy mogli podjąć angażujące ich inicjatywy oraz wesprzeć logistycznie organizatorów imprezy, zwłaszcza w tak znamiennym dla polskiego lotnictwa wojskowego roku” – powiedział Leszek Płonka, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

Zobacz Oficjalnym Sponsorem 75. Tour de Pologne został Hyundai Motor Poland

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia