Powrót z wakacji – pozbądź się stresu i jedź bezpiecznie

212

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Powrót z wakacji

Powrót z wakacji – pozbądź się stresu i jedź bezpiecznie

Powrót z wakacjiWakacyjne powroty nie należą do przyjemności. Koniec wakacji i urlopu a do tego wzmożony ruch na drodze są źródłem nieprzyjemnego stresu. Sprzyja to rozdrażnieniu i podenerwowaniu kierowcy, a to z kolei negatywnie wpływa jak radzi on sobie za kierownicą. Sytuacji, które „nakręcają” te emocje jest wiele: kierowca, który wymusza pierwszeństwo, zmuszając nas do nagłego hamowania, pośpiech, hałas, agresja innych kierowców, wreszcie – niepewność własnych umiejętności. Według badań brake.org.uk aż 71% brytyjskich kierowców przyznało się do utraty koncentracji podczas jazdy samochodem pod wpływem stresu lub nerwów. Jednak jak pokazują inne statystki – problemem jest nie tylko stres wywołany jazdą samochodem. Wynika z nich, że kierowcy doświadczający stresu związanego z pracą mają większą tendencję do przekraczania dozwolonej prędkości oraz podejmowania ryzyka podczas prowadzenia pojazdu. Jak więc uniknąć niepotrzebnego stresu za kierownicą i zwiększyć swoje bezpieczeństwo?

Bezpieczny powrót z wakacji uzależniony jest od Twojego nastroju ! – kilka prostych wskazówek

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia