Marek Jakubiak rozwiązuje uciążliwy problem kierowców

0
143

Marek Jakubiak – brak miejsc parkingowych w Warszawie

Mieszkańcy dużych miast, szczególnie kierowcy mają problem z zaparkowaniem samochodu. Brak miejsc, parkowanie daleko od domu, to tylko nie wiele czynników przemawiających za tym, że potrzebna jest większa ilość parkingów na terenie tych miast. Takim problemem chce zająć się kandydat na Prezydenta Warszawy Marek Jakubiak. Jest to osoba, która zna potrzeby i problemy kierowców. Jest to warszawiak z krwi i kości, zna ją bardzo dobrze i widzi, że problem parkowania w Warszawie jest naprawdę duży.

Marek Jakubiak

“W Warszawie powinniśmy znaleźć miejsce na zbiorcze parkowanie samochodów, same galerie handlowe nie dadzą tutaj rady” – stwierdził Marek Jakubiak, kandydat na Prezydenta Warszawy. Dodał również, że dobrym rozwiązaniem mogłyby być wielopiętrowe podziemne parkingi. Zaparkować w Warszawie w godzinach szczytu, dla większości zostaje tylko marzeniem. Do Warszawy, do pracy dojeżdża mnóstwo ludzi, a co z mieszkańcami, którzy chcą zaparkować pod swoim blokiem? Miejmy nadzieje, że Jakubiak będzie miał silną grupę poparcia i uda mu się zrealizować “plan parkingowy”.

Zobacz Drogowy Tetris – konsekwencją złej komunikacji w stolicy? Czy nowy prezydent Warszawy poradzi sobie z tym problemem?