Kandydat na Prezydenta Warszawy o możliwościach budowy nowych dróg

218

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kandydat na Prezydenta Warszawy

Kandydat na Prezydenta Warszawy o możliwościach budowy nowych dróg

To, że polskie drogi pozostawiają wiele do życzenia nikogo nie trzeba przekonywać. Nie dość, że są często robione najtańszym kosztem, a co za tym idzie i słabą jakością to również inwestycje często robione są w miejscach „nie potrzebnych”. W dużych miastach dojazd do pracy bez stania w „korku” graniczy z cudem. Zamiast pomyśleć o rozwiązaniu, inwestorzy naprawiają zepsute drogi bądź tworzą takie, które nie pomogą problemowi większości kierowców. Czy budowanie dróg w Polsce idzie w dobrym kierunku?

Kandydat na Prezydenta Warszawy

„Ja to widzę dużo poważniej niż kandydaci inni (…). Porozmawiamy jakie są możliwości i dlaczego nie ma mostu na wysokości ulicy Bartyckiej i dlaczego powstał gdzie indziej. Będziemy rozmawiali, co w Warszawie zbudować, ale realnie, a nie, że 50 mostów pobudujemy” – twierdzi kandydat na Prezydenta Warszawy Marek Jakubiak. Jakubiak poważnie traktuje problemy kierowców oraz problemy z transportem. Widocznie zdaje sobie sprawę jak ciężko jest dostać się w „godzinach szczytu” do centrum Warszawy. Jest to uciążliwy problem dla kierowców. Czy jest szansa na to, aby zmniejszyć „korki” i pobudować nowe drogi bądź obwodnice? Czy to rozwiąże problem? Miejmy nadzieję, że wkrótce ktoś nam na to odpowie. Myślę, że jest więcej posłów, myślących jak Jakubiak i widzą problem, który dzieje się nie tylko w Warszawie, ale i w większych miastach w Polsce.

Zobacz Marek Jakubiak rozwiązuje uciążliwy problem kierowców

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia