Kampania wyborcza Kukiz’15 przeciwdziała zanieczyszczeniu się powietrza w Warszawie – staje po stronie kierowców?

224

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kampania wyborcza Kukiz'15

Kampania wyborcza Kukiz’15 – smog to „zasługa” kierowców?

Program wyborczy Kukiz’15 dla Warszawy opiera się w głównej mierze na transporcie i na kierowcach. Jak wypowiadał się Marek Jakubiak – kandydat na Prezydenta Warszawy widzi problem kierowców i chce pomóc go rozwiązać. Wie jak uciążliwe jest zaparkowanie samochodu w Stolicy. Chce również przeciwdziałać pomysłowi na zakaz wjazdu samochodom do centrum Warszawy, które „przyczyniają się” do powstania smogu. A jak wygląda kampania dla Warszawy i co do tej pory zrobiło Kukiz’15?Kukiz'15

Kampania Kukiz’15 w Warszawie opiera się również na walce ze smogiem czy uciążliwym zapachem w mieście. „Obrywa się” za to kierowcom, co w konsekwencji ma doprowadzić do zakazu poruszania się po centrum Warszawy samochodem. Nie zgadza się z tym Jakubiak, który uważa, że Warszawa jest również dla kierowców, a zamknięcie ulic dla samochodów nie rozwiąże problemu smogu. Partia Kukiza już interweniowała m.in. z problemem rozbudowy spalarni śmieci na Targówku, z problemem filtrów powietrza w tunelu budowanym na Ursynowie czy z problemem zanieczyszczeń wynikających z ogrzewania piecem węglowym przy stacji PKP Falenica. Możemy więc zatem przypuszczać, że dzięki kandydaturze na Prezydenta Warszawy Marka Jakubiaka oraz kandydatom do Rady Miasta stołecznego Warszawa może zrobić się czyściej na Warszawskich ulicach. Czy uda się posłom Kukiz’15 zapanować nad smogiem?

Zobacz Marek Jakubiak rozwiązuje uciążliwy problem kierowców

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia