Hyundai na Salonie Samochodowym w Paryżu

200

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai na Salonie Samochodowym w Paryżu

Hyundai na Salonie Samochodowym w Paryżu

Hyundai na Salonie Samochodowym w ParyżuNa Salonie Samochodowym w Paryżu Hyundai zaprezentował swoje pokazowe i30 w wersji N Option. Jest to zapowiedz przyszłych możliwości personalizacji z gamy N. – „Dzięki produktom ze sportowej gamy N dostarczamy naszym klientom nowych emocji. Rozwój samochodów N korzysta z doświadczenia Hyundai Motorsport w WRC. Nowy model i30 N Line oraz samochód pokazowy i30 N 'N Option’ odzwierciedlają nasze dwukierunkowe podejście do personalizacji podejście do personalizacji samochodu, czyniąc N dostępnym dla jeszcze większej liczby klientów  – mówił Thomas Schemera, wiceprezes wykonawczy działu High Performance Vehicles & Motorsport Hyundai Motor Group.

Hyundai na Salonie Samochodowym w ParyżuHyundai i30 'N Option’ oferuje łącznie 25 wysokiej jakości różnych opcji personalizacji wyglądu zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzu. Elementy zewnętrzne obejmują między innymi tylne skrzydło z włókna węglowego z emblematem N, maskę z włókna węglowego ze zintegrowanymi wlotami, końcówki wydechu i otoczony czerwoną linią grill ze znaczkiem N. Kolejnym stylowym, sportowym dodatkiem są koła z 20-calowymi felgami z lekkich stopów z wyczynowymi oponami typu semi-slick. Dopełnieniem wyglądu zewnętrznego i30 N 'N Option’ jest wyjątkowy matowy lakier, specjalnie opracowany dla samochodu pokazowego. We wnętrzu ponownie pojawiają się akcenty z włókna węglowego: na desce rozdzielczej, a także wokół nawiewów klimatyzacji i klamek drzwi. Dół kierownicy, górna część deski rozdzielczej i lekkie sportowe fotele kubełkowe z charakterystycznym czerwonym przeszyciem wykończone zostały Alcantarą. Doskonały wygląd uzupełniają sportowe pedały, gałka dźwigni zmiany biegów oraz kilka innych opcji personalizacji wnętrza.

Hyundai na Salonie Samochodowym w Paryżu prezentuje Nowe i30 Fastback N

Hyundai na Salonie Samochodowym w ParyżuSwoją premierę na tegorocznych targach miał także Hyundai  i30 Fastback N – sportowe coupe segmentu C. – „Wraz z wprowadzeniem sportowego modelu i30 Hatchback N rozpoczęliśmy budowanie silnie emocjonalnego wizerunku marki Hyundai. Teraz robimy kolejny krok, poszerzając gamę modelową N o i30 Fastback N. Jest to pierwsze pięciodrzwiowe coupe o sportowych osiągach w segmencie C. Mocny napęd i starannie zaprojektowane podwozie to tylko niektóre z zalet tego modelu. Jesteśmy przekonani, że samochód powtórzy sukces modelu i30 Hatchback N.” – powiedział Andreas-Christoph Hoffman, Wiceprezes Marketingu i Produktu Hyundai Motor Europe.

Przeczytaj także Dowód rejestracyjny i polisa OC – ważne zmiany dla kierowców

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia