Nadchodzi premiera nowego modelu czeskiego producenta – Škoda SCALA

757

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Škoda SCALA – premiera nowego modelu w Tel Awiwie

Już 6 grudnia w Tel Awiwie oficjalną premierę będzie miał nowy model Škody – SCALA. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. SCALA to nowoczesny i dynamiczny samochód, który wyraźnie zaznacza kierunek rozwoju marki, oferując najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa dostępne do tej pory dla samochodów z klasy premium.

Škoda SCALA – skuteczność obranej strategii

Zgodnie z planem realizowanym przez producenta, trzy bestsellerowe modele kompaktowe: FABIA, OCTAVIA i RAPID będą stale rozwijane. Sukces nowej ŠKODY FABIA, zaprezentowanej po raz pierwszy w sierpniu 2018 r., potwierdza skuteczność obranej strategii. Na miejsce pięciodrzwiowego hatchbacka RAPID do portfolio ŠKODY trafi całkowicie nowy model SCALA, zwiastujący kolejne zmiany w segmencie A samochodów tej marki. – Razem ze SCALĄ otwieramy nowy rozdział w klasie kompaktowych modeli ŠKODY. Po trzech latach intensywnych prac badawczo-rozwojowych i ponad dwóch milionach kilometrów jazd próbnych, możemy zaprezentować naszym klientom całkowicie nowy model. SCALA wyznacza nowe standardy w zakresie designu i technologii w tym segmencie – mówi Bernhard Maier, CEO ŠKODA AUTO.

Škoda SCALA

Škoda SCALA – jak wygląda?

Wymiary nowej ŠKODY SCALA to: długość 4,362 m, szerokość 1,793 m i wysokość 1,471 m. Długi rozstaw osi wynoszący 2,649 m nadaje pojazdowi bardzo dobre właściwości jezdne. Pomimo kompaktowych wymiarów, wnętrze nowej ŠKODY pozostaje przestronne. Samochód posiada także jeden z największych bagażników w swoim segmencie o pojemności 467 litrów. Całkowicie nowa koncepcja wnętrza wyznacza kierunek dla wszystkich przyszłych modeli producenta. Dostęp do usługi Infotainment Online zapewnia duży ekran o przekątnej 9,2 cala – największy wśród modeli w tym segmencie. Na desce rozdzielczej towarzyszy mu dostępny opcjonalnie wirtualny kokpit z możliwością personalizacji ustawień.

Škoda SCALA

Škoda SCALA jednym z najbezpieczniejszych pojazdów

Nowy model został wyposażony w najnowsze technologie z zakresu connectivity i bezpieczeństwa, znane do tej pory z pojazdów klasy premium. Systemy wspomagające parkowanie, zmianę pasa ruchu i monitorujące odległość od poprzedzającego pojazdu, takie jak: PARK ASSIST, FRONT ASSIST, LANE ASSIST, CREW PROTECT ASSIST, LANE CHANGING ASSIST, to tylko wybrane przykłady innowacyjności, z którymi SCALA stanie się jednym z najbezpieczniejszych pojazdów w swoim segmencie.

Przeczytaj ŠKODA z pięcioma gwiazdkami

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia