Hyundai partnerem 18. edycji Szlachetna paczka

0
3
18. edycja Szlachetna Paczka

Hyundai partnerem 18. edycji Szlachetna paczka

 

Hyundai partnerem 18. edycji Szlachetna paczka
szlachetnapaczka.pl

Hyundai Motor Poland dołączył do świątecznej pomocy programu społecznego Szlachetna Paczka. W tym roku jest to już 18. edycja charytatywnego projektu łączącego darczyńców, którzy mają wielkie serca i wspaniałych, pełnych energii wolontariuszy z tymi, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Szlachetna Paczka pomogła tysiącom rodzin

Szlachetna Paczka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wolontariusze szukają i pracują z rodzinami, które mimo że dotknął je ciężki los chcą walczyć o swoją przyszłość. Dzięki ich zaangażowaniu, dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia przygotowywane są specjalne paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i marzeniom. Akcja prowadzona jest bez przerwy od 2001 roku i z roku na rok stale się powiększa. Projekt pomógł już wyjść z biedy tysiącom rodzin. W tym roku Szlachetną Paczkę postanowił wesprzeć logistycznie Hyundai Motor Poland, który do obsługi flotowej przeznaczył trzy samochody – dwa Tucsony oraz jednego H1.

“Bardzo cieszymy się, że marka Hyundai dołączyła do partnerów logistycznych Szlachetnej Paczki. Dodatkowe zaplecze samochodów Hyundai pozwoli nam na zapewnienie obsługi logistycznej (obsługi osób i zaplecza technicznego) projektu, zarówno na potrzeby bieżącej działalności, jak również przy realizacji wydarzeń tj. przygotowywanie paczek przez znane osoby poza granicami Polski, realizacja reportaży związanych z wręczaniem paczek rodzinom, przygotowanie i obsługa zjazdów i szkoleń dla wolontariuszy czy organizacja Ogólnopolskiej Gali Szlachetnej Paczki” – mówiła Dominika Langer-Gniłka, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA.

Przeczytaj Hyundai Ioniq Hybrid – efektywna hybryda