Hyundai partnerem 18. edycji Szlachetna paczka

231

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

18. edycja Szlachetna Paczka

Hyundai partnerem 18. edycji Szlachetna paczka

 

Hyundai partnerem 18. edycji Szlachetna paczka
szlachetnapaczka.pl

Hyundai Motor Poland dołączył do świątecznej pomocy programu społecznego Szlachetna Paczka. W tym roku jest to już 18. edycja charytatywnego projektu łączącego darczyńców, którzy mają wielkie serca i wspaniałych, pełnych energii wolontariuszy z tymi, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Szlachetna Paczka pomogła tysiącom rodzin

Szlachetna Paczka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wolontariusze szukają i pracują z rodzinami, które mimo że dotknął je ciężki los chcą walczyć o swoją przyszłość. Dzięki ich zaangażowaniu, dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia przygotowywane są specjalne paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i marzeniom. Akcja prowadzona jest bez przerwy od 2001 roku i z roku na rok stale się powiększa. Projekt pomógł już wyjść z biedy tysiącom rodzin. W tym roku Szlachetną Paczkę postanowił wesprzeć logistycznie Hyundai Motor Poland, który do obsługi flotowej przeznaczył trzy samochody – dwa Tucsony oraz jednego H1.

„Bardzo cieszymy się, że marka Hyundai dołączyła do partnerów logistycznych Szlachetnej Paczki. Dodatkowe zaplecze samochodów Hyundai pozwoli nam na zapewnienie obsługi logistycznej (obsługi osób i zaplecza technicznego) projektu, zarówno na potrzeby bieżącej działalności, jak również przy realizacji wydarzeń tj. przygotowywanie paczek przez znane osoby poza granicami Polski, realizacja reportaży związanych z wręczaniem paczek rodzinom, przygotowanie i obsługa zjazdów i szkoleń dla wolontariuszy czy organizacja Ogólnopolskiej Gali Szlachetnej Paczki” – mówiła Dominika Langer-Gniłka, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia WIOSNA.

Przeczytaj Hyundai Ioniq Hybrid – efektywna hybryda

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia