Odmienny punkt widzenia piątek 11 stycznia Goście: Anna Schmidt-Rodziewicz, Mirosław Suchoń, Jerzy Krüger-Paprota, Piotr Łysakowski, Grzegorz Długi

206

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odmienny punkt widzenia piątek 11 stycznia Goście: Anna Schmidt-Rodziewicz, Mirosław Suchoń, Jerzy Krüger-Paprota, Piotr Łysakowski, Grzegorz Długi

Dziś inauguracja audycji „Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, ekonomii, historii”.

Zapraszamy od 17.00.

Porozmawiamy o polityce dla Polonii i polityce dla polskich obywateli. I dlaczego niektórzy uważają, należy pozbawić praw wyborczych osoby posiadające polskie obywatelstwo, które od lat nie płacą podatków nad Wisłą.

Poszukamy resztek kapitalizmu w socjalistycznym świecie kreowanym przez Umiłowanego Przywódcę i jego akolitów.

Zastanowimy się nad ekonomicznymi skutkami rozpirzenia Unii Europejskiej, czyli największego partnera handlowego Stanów Zjednoczonych i dlaczego na tym zyskują Chiny i Rosja.

Poruszymy temat Wowy Putina, któremu zaczyna brakować kasy na emerytury i dlaczego nikt tego faktu nie wiąże z jego wojennymi wyprawkami, czyli wyprawkami kumpla/ oficera prowadzącego Donalda T. nie, nie tego Donalda, tamtego, jak twierdzą media za oceanem.

Trochę czasu poświęcimy na niezobowiązujące dywagacje historyczne. – bo warto i wiele to może wyjaśnić.

Zadamy sobie również pytanie o skuteczność czyszczenia przestrzeni publicznej za pomocą urzędów centralnych i dlaczego sprawdzają się w tej robocie libertarianie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia