Andrzej Gołota otrzymał wyjątkowy prezent urodzinowy

0
1274
Andrzej Gołota
Źródło: Newspix / Kamil Krzaczyński

Andrzej Gołota zapamięta swoje 51. urodziny na długo

Były bokser Andrzej Gołota niedawno obchodził swoje 51. urodziny. Z tej oto okazji jego żona kupiła byłemu pięściarzowi wyjątkowy prezent. Nie byle jaki, bo cena prezentu przyprawia o lekki zawrót głowy. Niespodzianką okazał się być samochód Tesla Model S w najmocniejszym wydaniu.

Andrzej Gołota dostał w prezencie od żony super szybki samochód

Andrzej Gołota jest szczęściarzem mając taką żonę przy boku. Mariola Gołota chcąc sprawić swojemu mężowi nie lada prezent, postanowiła kupić najdroższą i najmocniejszą odmianę Tesli Modelu S-P100D. Samochód charakteryzuje się silnikiem o mocy 772 KM, a dzięki napędowi na cztery koła, auto rozpędza się do setki w 2,7 s. Duża bateria pozwala na jednym ładowaniu pokonać aż 613 km.

Andrzej Gołota

Poza niesamowitymi osiągnięciami Tesli, żona Andrzeja Gołoty zwróciła uwagę na możliwości techniczne m.in. na funkcję autopilota. Jeszcze jednym aspektem jest cena Tesli Modelu S. W topowej specyfikacji, taki egzemplarz kosztuje w USA w przeliczeniu na złotówki – 461 tys. zł. Z kolei w Niemczech trzeba za niego zapłacić już 630 tys. zł.

Andrzej Gołota i Tesla Model S z wadliwym akumulatorem?

Przypomnijmy, że niedawno został złożony pozew przeciwko Tesli, która zapaliła się doprowadzając dwóch nastoletnich chłopców do śmierci. Nie był to jednak jedyny przypadek, gdy Tesla się zapaliła, przypadków było znacznie więcej. Nie mniej jednak nie zostało udowodnione to, czy rzeczywiście była to wina wady akumulatora.

My zazdrościmy takiego prezentu i życzymy przyjemnie przejechanych kilometrów.

Przeczytaj Wadliwy akumulator doprowadził do śmierci? – Pozew przeciwko Tesli