Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 8 lutego Andrzej Maciejewski Sebastian Ross Piotr Łysakowski Robert Gwiazdowski Mirosław Suchoń

211

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 8 lutego Andrzej Maciejewski Sebastian Ross Piotr Łysakowski Robert Gwiazdowski Mirosław Suchoń

Dzisiejszą audycję zdominowały rozmowy z politykami – tymi obecnymi w Sejmie i tymi aspirującymi. Dlatego nie jest dziwne, że zajmowały nas sprawy bieżące: nowe inicjatywy polityczne, notowania sondażowe, przyszłość wyborcza, rozliczenia i gospodarka – czyli: kto, panie, za to wszystko zapłaci?

Zupełnie przy okazji otarliśmy się o gospodarkę i sposób funkcjonowania państwa pt. Polska Rzeczpospolita Ludowa, które dla niepoznaki nazywane jest Rzeczpospolitą Polską Którąś-Tam, a przecież wszyscy wiemy, że jest Chrystusem Narodów.

Chwilę poświęciliśmy zapleczu partii Wodza Naczelnego, Umiłowanego Przywódcy i Słońca Żoliborza, w którym to zapleczu znajdziemy i PZRP-owców, i komunistycznych prokuratorów i TW.

Rzuciliśmy okiem na politykę europejską i co ma Karol Wielki wspólnego z Macronem i Merkel a na koniec przybliżyliśmy inicjatywę polityczną profesora Roberta Gwiazdowskiego.

Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 8 lutego Andrzej Maciejewski Sebastian Ross Piotr Łysakowski Robert Gwiazdowski Mirosław Suchoń część 1

Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 8 lutego Andrzej Maciejewski Sebastian Ross Piotr Łysakowski Robert Gwiazdowski Mirosław Suchoń część 2

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia