Pit za rok 2018 – przekaż swój 1 % na asystenta kierowcy

0
69
Pit za rok 2018

Pit za rok 2018 – przekaż swój 1 % na asystenta kierowcy

Jak już wcześniej pisaliśmy, w tym roku po raz pierwszy zbieramy swój 1 %. Dzięki niemu będziemy w stanie bardziej zaangażować się w pomoc kierowcom, którzy zostali potraktowani w nieuczciwy sposób przez funkcjonariuszy publicznych. Dzięki uzbieranemu procentowi będziemy mogli stworzyć aplikację, która zawsze będzie przy kierowcy podczas różnych zdarzeń drogowych. Pomogliśmy już ponad 50 tys. kierowcom i chcemy pomagać dalej, jeszcze bardziej i jeszcze więcej, efektywniej aby każdy kierowca znał swoje prawa i nie miał ich łamanych.

Pit za rok 2018

Pit za rok 2018 – Na czym będzie polegała aplikacja?

Aplikacja dla kierowców ma być “ściągą” co robić w danym momencie w trakcie zdarzeń drogowych. Są kierowcy, którzy nigdy nie mieli kontroli drogowej, i w momencie zatrzymania zestresują się i podpiszą wszystko, co im dano. Nawet jeżeli będzie to mandat, który im się nie należy. Często tak jest, bo przyjęło się, że nie wygra się z policją i policjant zawsze ma rację. Ale nie zapominajmy, że funkcjonariusz jest też zwykłym człowiekiem, który ma prawo popełnić błąd.

Dla przykładu jeżeli zatrzyma Was kontrola policji to wystarczy wcisnąć przycisk na aplikacji “kontrola policji” i tam będzie wszystko opisane krok po kroku co robić, czy odmówić ewentualnie mandatu, co można, czego nie można. To samo tyczy się innych zdarzeń jak np. wypadku drogowego, zasłabnięcia, pomocy drogowej itp…

Mało tego aplikacja będzie Waszym “prawnikiem”, który w przypadku podpisania odmowy mandatu wszystko za Was załatwi. Napisze odwołanie mandatu, załatwi wszelakie inne dokumenty, które będą potrzebne. W przypadku naszej nieskuteczności wszystkie opłaty z mandatów oraz koszty sądowe ponosimy my. Nie wspieramy piratów drogowych, więc każda sprawa będzie pod tym kątem rozpatrzona.

Podziel się z nami, co o tym myślisz…

Twój 1% przyczyni się do pomocy poszkodowanym kierowcom. Pamiętaj, że to nic nie kosztuje!

 

Rozliczenie pit 2019 – przekaż nam swój 1%