Odmienny punkt widzenia czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki gospodarki historii 1 marca Piotr Łysakowski Tomasz Kowalczuk Jakub Grygowski Gabriela Masłowska

229

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 1 marca Piotr Łysakowski Tomasz Kowalczuk Jakub Grygowski Gabriela Masłowska

Sporo tematów przygotowaliśmy a jeszcze więcej poruszyliśmy, w tym jeden zupełnie niespodziewany, czyli „jakość polskich polityków”. Ten temat „objawił nam się zupełnie niespodziewanie.

W audycji poruszyliśmy, między innymi, temat obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości i skutków ekonomicznych ich wprowadzenia.

Rozmawialiśmy o wyższości kapitalizmu nad socjalizmem, szczególnie w wydaniu polskim, pis-owskim.

Temat jakości polskich polityków pojawił się dzięki poseł Prawa i Sprawiedliwości, wiceprzewodniczącej sejmowej Komisji Finansów Publicznych, p. Gabrieli Masłowskiej. Prosimy o zwrócenie uwagi nie tylko na wyjątkowy „intelekt” posłanki, ale i jej „kulturę osobistą” – bezcenne doświadczenie. Z takim prymitywizmem, głupotą i chamstwem dawno nie zdarzyło nam się spotkać. Nawet obecny w studiu zwolennik tzw. „dobrej zmiany” był zażenowany sposobem w jaki zaprezentowała się poseł Prawa i Sprawiedliwości.

W drugiej godzinie rozmawialiśmy o politykach izraelskich, ze szczególnym uwzględnieniem Israela Katza, ministra spraw zagranicznych, którego skandaliczna wypowiedź podgrzała i tak już dość wysoką temperaturę poslko-izraelskiego dyskursu politycznego i historycznego.

Zapraszamy do słuchania na Bezpiecznej Podróży, bezpiecznapodroz.pl, oraz na falach Polskiego Radia Chicago, polskieradio.com.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia