Rozlicz pit z nami – przekaż nam 1% podatku

329

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rozlicz pit

Rozlicz pit z nami i przekaż nam 1 % podatku

Ile razy dostałeś mandat ze zdjęciem z fotoradarów? Albo zatrzymał Cię kiedyś policjant mierzący prędkość „suszarkami”? A może dostałeś inny mandat, który wiesz, że Ci się nie należy? Takimi sprawami jak Twoja prawnicy z Anuluj Mandat zajmują się na co dzień. Nie straszne im są sądy czy odwołania od mandatów. Wiedzą o swojej skuteczności, więc chcą mądrze to wykorzystać i pomóc kierowcom bronić się od niesłusznie nałożonych na nich mandatów. Jak zatem chcą pomagać?

Rozlicz pit

Rozlicz pit z nami – korzyści z aplikacji

Asystent kierowcy, aplikacja o której pisaliśmy już wcześniej ma za zadanie chronić praw kierowców i bronić ich w sytuacjach drogowych. Jedną z zalet posiadania aplikacji będzie funkcja odwołania się od mandatu. I tu właśnie wkroczą prawnicy z Anuluj Mandat. Od momentu zatrzymania Cię przez policję do momentu ewentualnej sprawy sądowej będzie za Ciebie działać asystent kierowcy. Przy ewentualnej przegranej w sądzie wszystkie koszty ponosimy my! Oczywiście rozpatrujemy każdą sprawę, nie bronimy piratów drogowych. Wiemy jednak, że policja nadużywa swojego prawa do wystawiania mandatów kierowcom. Kierowcom, którym ten mandat się nie należy. Naszym celem jest sprawiedliwość, aby kierowca czuł się na drodze bezpiecznie a nie bał się, że zza rogu wyskoczy policjant w złym humorze, który tylko szuka dziury w całym.

Potrzebujemy Twojego wsparcia by móc pomagać poszkodowanym kierowcom.

Przekaż nam swój 1%

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia