Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 8 marca Jerzy Meysztowicz Jerzy Krüger-Paprota Piotr Łysakowski Stefan Traczyk Jakub Grygowski

169

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii 8 marca Jerzy Meysztowicz Jerzy Krüger-Paprota Piotr Łysakowski Stefan Traczyk Jakub Grygowski

Za oknami piękna wiosna, choć do kalendarzowej jeszcze dwa tygodnie. Jest nice und cool.

W polityce też fajnie się dzieje. Dzięki Premierowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, Mateuszowi Stirlitz Morawieckiemu, która dla niepoznaki zwana jest Rzeczpospolitą Którąś-Tam, wiemy, że jest ekstra a szczególnie ekstra jest w gospodarce, partia rośnie w siłę a ludziom żyje się dostatniej. Oczywiście, nie jest to zasługa Stirlitza, ale Naszego Umiłowanego Przywódcy i Słońca Żoliborza, czyli Jarosława Hugo Chaveza-Maduro Kaczyńskiego.

Inne „niestety” jest takie, że podła opozycja totalna knuje i bruździ. Ale czego wymagać od ludzi, którzy nazywają się Schetyna, Lubnauer, czy Meysztowicz. To nie są polskie  nazwiska i wszystko jasne.

Dziś w pierwszej godzinie audycji „Odmienny punkt widzenia, czyli Bezpieczna Podróż w świat polityki, gospodarki, historii zajmiemy się Totalną Opozycją, czyli czymś co w ewolucjonizmie określa się mianem „ślepej ścieżki rozwojowej”, albo „nierokujące potworki”.

Pogadamy również o tym co się dzieje w europejskich państwach przed nieBrexitem i wyborami do parlamentu europejskiego.

W drugiej godzinie odetchniemy od polityki i wybierzemy się na spacer do lasu.

I jeszcze jedno – jest dla nas wszystkich nadzieja, skoro nawet red. Żakowski coś zrozumiał. a zrozumiał, że media publiczne nie mają sensu i trzeba je zlikwidować.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia